gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gülben de mamma mia yı izledi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MUSTAFA ERDOĞAN-GÜLBEN ERGEN ÇİFTİ, 'MAMMA MİA'YI İZLEMEYE GİTTİ.

Mustafa Erdoğan-Gülben Ergen çifti, önceki gün dünyanın en eğlenceli şovlarından biri olan 'Mamma Mia'yı izlemeye gitti.

İki hafta boyunca Yeşilköy'de Broadway rüzgarı estirecek olan 'Mamma Mia' gösterinin üçüncü gecesi yine birçok ünlü ismin akınına uğradı. Bu isimler arasında Mustafa Erdoğan-Gülben Ergen çifti de vardı. Final bölümünde binlerce kişiyle birlikte ayağa kalkan ve şov grubuna alkışlarıyla, şarkılarıyla eşlik eden çift, gecceden çok memnun ayrıldı.

Gülben de mamma mia yı izledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Derdime çare bulun Amade sana bu kulun Sen bana yar olmazsan Kırılır kanadım, kolum Nerdesin dermanım Nerdesin hazanım Senle ben her şeye varım Terk edipte yakma beni Kim ne derse desin ayrılamam Kader buysa baştan yazamam Ben hayatta sensiz olamam Öl de, öl de, de öleyim
  2. Mamma mia fırtınası başladı

Mamma mia fırtınası başladı

ABBA'NIN ŞARKILARIYLA HAZIRLANIP 170'İ AŞKIN ÜLKEDE SERGİLENEN MAMMA MİA MÜZİKALİNİN İSTANBUL'DAKİ GÖSTERİLERİ İÇİN VAN'DAN BİLE GELENLER VAR Prömiyerini 23 Mart 1999'da Londra'da yapan 'Mamma Mia' müzikalinin uluslararası turne ekibi, Türkiye'deki şovlarının ilkini dün akşam saat 21.00 itibariyle Yeşilköy'deki İstanbul Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirdi. Ancak gösteriler 19 Ekim'e kadar...
  3. mia solano gelinlikler süperler

mia solano gelinlikler süperler

Kusursuz görünmek gözleri kamaştırmak hepsi sizin elinizde..Tek yapacagınız dogru seçim...zevkinize ve tarzınıza kalmış bişey tabi markalardan destek almak lazım değil mi hepsini görmeden karar vermek olmaz ben size MİA SOLANO'yuda görmenizi tavsiye ederm hatta buyrun göstereym :)...
  4. Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Gülben Ergen Kurban Bayramının ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. ‘Benim de canım var ben de insanım’ Gülben Ergen Kurban Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. Tuvana Büyükçınar imzalı sıvama payet straples özel dikilmiş bir kostüm giyen şarkıcı, sade makyajı ve yeni kesilmiş kahkül saç imajı ile hayranlarının...

Sayfayı Paylaş