gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Gülben Ergenin Aşk Hiç Bitmez adını verdiği yepyeni albümünü tamamlayarak müzik marketlerde yerini alacak. Albüm parçaları 01 - Sürpriz
    02 - Aşk Hiç Bitmez
    03 - Yonca Bahçesi
    04 - Güçlü Kadın
    05 - Masum
    06 - Ya Ölümsün Ya Düğün
    07 - Bay Doğru
    08 - Masa
    09 - Milat
    10 - Avrupa

Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

gülben ergen son parçaları gülben ergen son cd parçası yeni albüm albüm Popüler müziğin en sevilen isimleri arasında yer alan Gülben Ergen yeni albümü “Aşk Hiç Bitmez” bu hafta müzik marketlerde… Sanatçı, mart ayının ilk haftası yeni albümünün müzik marketlerde yerini almasının hemen ardından 14 Mart’ta TİM Maslak Show Center’da ilk konserini verecek…(Powertürk ve Powertürk Tv sponsor) Bu ilk...
  2. Gülben Ergen - Aşkta Kural Tanımam

Gülben Ergen - Aşkta Kural Tanımam

Benim sevdam başkadır Sensiz nefes alamam,ne gurur,ne de kapris Aşkta kural tanımam Ne gurur ne de kapris aşkta kural tanımam Canım çeker öperim Canım çeker severim Herkese rest çekerim Aşkta kural tanımam Aşkta kural tanımam,sevgilim sensin Onu bunu anlamam sen benimsin Aşka kural tanımam,böyle bilesin Onu bunu anlamam sen benimsin
  3. Gülben Ergen - Aşksın Sen

Gülben Ergen - Aşksın Sen

Sen şu icindekileri yurekliyce bagira bilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Oyle yolalirdik ki inan Oyle temize cikardiki bu can Bazen donulmez kararlara almaya cok yakinda duruyorsam Anla anla aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden Aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden Uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden
  4. Gülben Ergen - Aşk Böceğim

Gülben Ergen - Aşk Böceğim

Nazar değmesin diye Uğraşmıştım günlerce Hiö kimse aşkımıza Bir söz etmesin diye Döne döne divane Olmuştum senin aşkından Değmezmiş sana asla Vazgeçtim bu sevdadan Tanrı bir kez şans verirmiş Sevdiği kullarına Sen şansını geri teptin Zor bulursun bir daha Aşk mısın, kaçak mısın Anlamadım Ben senin adını koyamadım Saltanatın sürecek nereye kadar Aşk böceğim sana alışamadım
  5. Gülben Ergen - Bu Su Hiç Durmaz

Gülben Ergen - Bu Su Hiç Durmaz

Kar Gibi Örttün Üstümü İçimde Tüm Çiçekler Birer Birer Titrediler Uykusuzluğundan Belli Kafanda Birikintiler Teker Teker Döküldüler Sen Hep Kendine Önlemler Aldın Ben Kendime Yasaklar Koydum Önümüzde Barajlar Var Bu Su Hiç Durmaz Yaşamak Dopdoluydu Akan Pınarlar Gibi İnanmayanlar Beklediler gulben-ergen Umutlarını Borç Verdin Cebinde Hiç Kalmadı Dostların Anlamadılar Sen...

Sayfayı Paylaş