gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen Balayı Yerine Hacca Gidince Eleştiri Aldı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gülben ergen erhan çelik hacı oldu, gülben ergen hacı oldu, gülben ergenin hac resimleri, gülben ergen haberleri 2014 Mustafa Erdoğan'dan ayrılan ve bu evlilikten üç çocuk annesi olan sanatçı Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde tekrar bir evlilik kararı alarak hayatını Erhan Çelik ile birleştirmişti. Çiceği burnunda taze evliler balayı yerine kutsal topraklara gidip hacı olunca birçok kişinin eleştirilerine maruz kalmıştı. Hac esnasında çekindiği resimleri sosyal medyadan paylaşınca bazı kesimlerin sert eleştirilerini alan Gülben Ergen ise bu eleştirilere gecikmeden sert bir cevap verdi.
    141268266726963.jpg o_1847.jpg v_4132.jpg

"DIŞ GÖRÜNÜŞÜME BAKIP, GERÇEĞİ UNUTANLAR..."

"Yorum yapanlar, kalbini bozanlar, kalp kırınca zevk alanlar, dış görünüşüme kanıp, gerçeği unutanlar... Bulunduğum yerin adeti neyse kıyafetim ona uygun olur... Ülkeme döndüğümde kalbim, nefsim, nefesim değişmez... Kıyafetim değişir, siz nereye bakarsanız orayı görürsünüz o da ayrı. Her seferinde içimi biraz daha süsler gelirim bu yollardan, bu topraklardan. Sosyal medya ile bazen ALS hastalığına dikkat çekerim bazen 'Çocuklar Gülsün Diye' anaokullarımızı anlatır okul öncesi eğitime dikkat çekerim bazen bir şarkı bazen bir meyve bazen bir söz bazen Tasavvuf bazen Mustafa Kemal bazen Kandil bazen Cumhuriyet kutlarım bazen de bir manzara paylaşırım...Özetle benim yaşadıklarım ve benim seçtiklerimden ibaret burası...İhtişam mı, sonsuzluk mu, birlik mi, aydınlığa giden yol mu, yolun kademeleri mi? Neye bakarsan onu görürsün... Ya da dersin ki ‘aaaa Gülben elinde dövme var’, sana mı kaldı bu işler, tövbe tövbe, oralara gidip bize ahkâm kesme... Bunu da görebilirsin bu fotoğrafta.... Sen seç"

Gülben Ergen Balayı Yerine Hacca Gidince Eleştiri Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Aşıksın Sen

Gülben Ergen - Aşıksın Sen

gülben ergen aşıksın sen Sen şu içindekileri yüreklice bağırabilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Öyle yol alırdık ki inan Öyle temize çıkardı ki bu can Bazen dönülmez kararlar almaya çok yakında duruyorsam Anla anla aşksın sen Cansın sen Uykusuzluğum dalgınlığım hep bu yüzden Aşksın sen, cansın sen
  2. Gülben ergen resimleri

Gülben ergen resimleri

gülben ergen resimleri gülben ergen ayakları ayak ayak resimleri bacak
  3. gülben ergen saç modelleri:)

gülben ergen saç modelleri:)

gülben ergen saç modelleri gülben ergen saç modeli ergenin modeli 2011 2011 modelleri
  4. Twitter zengini Gülben Ergen!

Twitter zengini Gülben Ergen!

gülben twitter twitter, twitter gülben, gülben ergen twitter, gülben twitter, gülben ergen mal varlığı Sesiyle, duruşuyla, giyimiyle ekranların sevilen isimlerinden olan gülben Ergen twitter zenginiymiş Melek'ler:D:D Ünlü isimlerin twitter hesaplarının maddi değeri açıklandı. Gülben Ergen'in 177 bin liralık hesabı listenin zirvesine yerleşti... Dünyanın en çok rağbet gören sosyal...
  5. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...

Sayfayı Paylaş