gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

[h=2]Gülben Ergen Kurban Bayramının ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı.
    [/h]

‘Benim de canım var ben de insanım’

Gülben Ergen Kurban Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. Tuvana Büyükçınar imzalı sıvama payet straples özel dikilmiş bir kostüm giyen şarkıcı, sade makyajı ve yeni kesilmiş kahkül saç imajı ile hayranlarının karşısına geçerek sürpriz yaptı.

Ergen sahnede “Benim de canım var ben de insanım” şarkısını kendine hediye ederek izleyenlerden alkışla yanıt aldı.

Gülben Ergen: 'Benim de canım var' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Derdime çare bulun Amade sana bu kulun Sen bana yar olmazsan Kırılır kanadım, kolum Nerdesin dermanım Nerdesin hazanım Senle ben her şeye varım Terk edipte yakma beni Kim ne derse desin ayrılamam Kader buysa baştan yazamam Ben hayatta sensiz olamam Öl de, öl de, de öleyim
  2. Gülben Ergen - Kandıramazsın Beni (Selam Yalnızlık)

Gülben Ergen - Kandıramazsın Beni (Selam Yalnızlık)

Ooooooo..... Seven severken düşünce gözden herşey olduğu gibiyken Kapı çalarken, sabah olurken Nerde nasıldı sorarken Yüzünde yorgunluğu, teninde ki o kokusu Biter mi böyle geçer mi söyle ihanetin acısı Aşka bekçi mi gerekli sevginin anlamı yok mu? Azalttığın bu güven duygusu sana siper olur mu? Kandıramazsın beni, susturamazsın beni, durduramazsın beni Ben kötüyüm sen iyi mi? 1, 2, 3, 4...
  3. Gülben Ergen - Biri Vardı

Gülben Ergen - Biri Vardı

Hiç rüyana girmedi mi? Seni seven biri vardı Hiç kalbine doğmadı mı? Sana aşık biri vardı Biri vardı, biri vardı Seni seven, sana tutkun Her şeyiyle sana vurgun Biri vardı, biri vardı Sevdiğini hep gizledi Hiç karşılık göremedi Seviyorum diyemedi Sana aşık biri vardı Biri vardı, biri vardı Seni seven, sana tutkun
  4. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...
  5. gülben ergen zayıflama çorbası tarifi var mı

gülben ergen zayıflama çorbası tarifi var mı

Gülben ergen nasıl zayıfladı ve nasıl kilo verdi diye araştırdım ve Gülben ergen zayıflama çorbası diye bi tarif varmış arkadaşlarımdan duydum. Bu tarifin bana yapabilecek bir kişi var mı

Sayfayı Paylaş