gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen Boşanıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gülben ergen neden boşanıyor

Gülben Ergen eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanmak için dava açtı. Bir çocukları olan çift neden boşanıyor?
    Yeni Şafak gazetesinden Adnan Sökmen'in haberine göre Ergen; eşi Erdoğan'dan boşanmak için dava açtı. Sanatçının avukatı yaptığı açıklamada 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanma dilekçesini dün Kadıköy 2. Aile Mahkemesi'ne verdiğini söyledi.

Gülben Ergen, Atlas adlı bebeğini dünyaya getirdikten sonra bir süre müzik dünyasından uzak kalmıştı. Ergen kısa bir süre önce çıkardığı yeni albümüyle piyasaya hızlı bir dönüş yapmıştı.

Sanatçı, eşiyle zor günler geçirdikleri yolundaki iddiaları, �Çok şükür, örnek bir evliliğim var. Çocuğumla, yeni çıkan albümümle ve başarılı sanat hayatımla çok mutluyum� diye yalanlamıştı.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Gülben Ergen Boşanıyor!
    ben gülbeni çok seviyorummm

3. gülperi

gülperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beklenen bir şeydi zaten,ya anlamıyorum neden kısa sürüyor evlilikleri, sanatçılar arasında çok az uzun evliliği olanlar çocuklarını doğuruyorlar sonra boşanıyorlar!!!!!!!!

4. hayrünisa

hayrünisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne diyelim? sanatçıların kaderi bu herhalde,şöhretin yükünü evlilikleri taşıyamıyor.

5. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok nadir evliliği yürütenler sanatçılardan zaten.çocukta oldu.
    teşekkürler...

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

sanatçıların genelde ekonomik özgürlüğü olduğu için eyvallahları olmuyor gibi geliyor bana ama bakalım o özgürlükleri olmasa belki daha farklı düşünebilirler tabi bu benim nacizane fikrim birçok kadınımız ekonomik sebepler yüzünden mutsuz bir evliliği devam ettirmek zorunda kalıyor maalesef

7. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ce: Gülben Ergen Boşanıyor!
    bncede katılıyorum misliye

8. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gülben Ergen Boşanıyor!

bn uzun süreli olur die bakmıştım gülben ergnn evliliğini olmamış demkki zaten santçılara eş boşamak kadar kolay bişey yok şu dünya da onlara

Gülben Ergen Boşanıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Her gün biraz, biraz daha Girdin sen aklıma Uykularım darmadağın Resmin baş ucumda O ilk bakış Bakış var ya Orda bittim sana Aklımda sen, fikrimde sen Nerdesin be ara Aylardır haber yok Çok mu kızdın bana Yandık bu inatla Çok özledim çok Ben sana abayı yaktım Ben sana takılıp kaldım Ben beni ateşe attım Haydi hayırlısı Abayı yaktım
  2. Gülben Ergen boşanıyor mu?

Gülben Ergen boşanıyor mu?

gülben ergen boşanıyormu, boşandımı, taşınacakmı gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burda arkadaşlar. Şarkıcı Gülben Ergen, son dönemlerde "boşanacak, evini ayıracak" gibi haberlerle magazin dünyasında ağızdan ağıza konuşulan isimlerden biri... Sizlere Gülben'in bu konuda ki açıklamasını sunuyoruz Melek'ler. Mekân içinde birlikte oturduğu iki kadın arkadaşıyla koyu...
  3. Gülben Ergen mayolu görüntülendi

Gülben Ergen mayolu görüntülendi

gülben ergen, tatilde, mayolu, bikinili, resimleri, görüntüleri hakkında detaylı bilgiler burada Hülya Avşar ve Seda Sayandan sonra Gülben Ergen'de mayolu olarak görüntülenmiş melekler.... Seda Sayan ve Hülya Avşar’ın mayolu fotoğrafları basına yansıyınca, Gülben Ergen Twitter’ına “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” yazmıştı. Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve...
  4. Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

gülben ergen şarkıları şarkı sözleri gülben ergen biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar Gülben Ergen Boşanmak istediği eşi Mustafa Erdoğandan Daha önce boşanmak istemişti ama Musatafa erdoğan bir şans daha istemişti ama bu kez 30 Eylülde hakim karşısına çıkarak resmen boşanacaklar melekler. Haberimiz Şöyle; 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'a, kendisini aldattığı...
  5. Gülben Ergen Diyeti

Gülben Ergen Diyeti

gülben ergen nasıl zayıfladı gülben ergen zayıflama formülü gülben ergen resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Şarkıcı gülben Ergen çok güzel zayfılamış melekler :) Bu yazımızda Gülben Ergen Diyeti ni sizlerle paylaşacağız.Gülben Ergen Hayatını Daha önc ki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. şimdi ise Gülben Ergen Diyeti Yazımıza geçelim :D:D Bir...

Sayfayı Paylaş