gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu akşam içimden eve gitmek gelmiyor Savaşıp anılarla ezilmek istemiyorum yokluğun altında Şarkılar söylüyorum, sokaklarda yaşayanlar
    Alışmak zor olacak yokluğuna biliyorum
    Kapından geçiyorum, sokaklarda yapayalnız
    Alışmak zor olacak yokluğuna, görüyorum

Ağlasam gören olmaz, yalvarsam duyan olmaz
    Olmaz meleğim olmaz,sensiz dünya yaşanmaz

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Senin İçin

Gülben Ergen - Senin İçin

Söyle neden beni istemedin Ben her gece sana ağlıyorum Aşk için harcanan ömre yazık Sayende kalbimi dağlıyorum Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana ağlamadın Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana bakma ben hep ağlarım Senin için ömrümü vermeye geldim Hadi beni zorlama koynunu...
  2. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan İkizler İçin Biraraya Geldiler!

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan İkizler İçin Biraraya Geldiler!

gülben ergenin ikizleri son hali gülben ergenin ikizleri son hali 2011 ergen ikizlerin doğum günü ikizlerinin doğum günü evliliğinde durum gülben ergen, mustafa erdoğan, ikizleri, doğum günü, biraradalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ayrılma arefesinde olan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan,ikizleri Ares ve Güney'in 1.yaş günü kutlamasında bir araya geldiler....
  3. Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

gülben ergen 2011 albümü ne zaman çıkacak gülben ergen, yeni albüm, 2011, son albümü, şarkıları, ne zaman çıkacak, turkcell kuru çeşme arena, konserleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar Eşi Mustafa Erdoğan'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Gülben Ergen, 27 temmuz da müzik dünyasına bomba gibi düşecek, yeni albümü için gün sayıyor Melek'lerim. Gülben Ergen, yeni albümü için gün...
  4. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

gülben ergen haberleri mustafa erdoğan haberleri Geçtiğimiz Nisan ayında anlaşmalı bir şekilde boşanan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan çocukları için Bodrum Türkbükü'nde yemekte bir araya geldiler. Çocuklarıyla gayet mutlu görünen Ergen ve Erdoğan haberinin detayları şöyle... Nisan ayında anlaşmalı şekilde boşanan Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan çifti, artık sadece çocukları için görüşüyor....
  5. Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

gülben ergenin güzellik sırları, gülben ergenin güzellik önerileri, ünlülerin güzellik sırları Ünlülerin güzellik sırlarını sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Üç çocuk annesi sanatçılarımızdan Gülben Ergen yıllara meydan okuyan bir güzelliğe sahip. Peki güzelliği için neler yapıyor merak ediyormusunuz? İşte Gülben Ergen'in güzellik sırları ve önerileri ; Güzelliği ve doğallığıyla...

Sayfayı Paylaş