gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gülben Ergen - Bu Su Hiç Durmaz

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kar Gibi Örttün Üstümü İçimde Tüm Çiçekler Birer Birer Titrediler
    Uykusuzluğundan Belli
    Kafanda Birikintiler
    Teker Teker Döküldüler

Sen Hep Kendine Önlemler Aldın
    Ben Kendime Yasaklar Koydum
    Önümüzde Barajlar Var
    Bu Su Hiç Durmaz
    Yaşamak Dopdoluydu
    Akan Pınarlar Gibi
    İnanmayanlar Beklediler
    gulben-ergen
    Umutlarını Borç Verdin
    Cebinde Hiç Kalmadı
    Dostların Anlamadılar
    Önümüzde Barajlar Var
    Bu Su Hiç Durmaz
    Nar Gibi Güzelliğin Gizliydi
    Vereceklerin Fazlaydı
    İnsanlar Anlamadılar
    Sustun Sustun Konuşmadın
    Sonra Kaçtın Arkana Bakmadan
    İnsanlar Şaşırdılar
    Önümüzde Barajlar Var
    Bu Su Hiç Durmaz

Gülben Ergen - Bu Su Hiç Durmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

gülben ergen son parçaları gülben ergen son cd parçası yeni albüm albüm Popüler müziğin en sevilen isimleri arasında yer alan Gülben Ergen yeni albümü “Aşk Hiç Bitmez” bu hafta müzik marketlerde… Sanatçı, mart ayının ilk haftası yeni albümünün müzik marketlerde yerini almasının hemen ardından 14 Mart’ta TİM Maslak Show Center’da ilk konserini verecek…(Powertürk ve Powertürk Tv sponsor) Bu ilk...
  2. Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez 2008

Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez 2008

Gülben Ergenin Aşk Hiç Bitmez adını verdiği yepyeni albümünü tamamlayarak müzik marketlerde yerini alacak. Albüm parçaları 01 - Sürpriz 02 - Aşk Hiç Bitmez 03 - Yonca Bahçesi 04 - Güçlü Kadın 05 - Masum 06 - Ya Ölümsün Ya Düğün 07 - Bay Doğru 08 - Masa 09 - Milat 10 - Avrupa
  3. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...
  4. Gülbeni hiç böyle görmediniz Gülben Ergenin yeni imajı

Gülbeni hiç böyle görmediniz Gülben Ergenin yeni imajı

gülben ergen yeni imajı 2012 gülben ergen yeni klibi 2012 Uzun süredir Mustafa Erdoğan'la boşanma davası süren Gülben Ergen, nihayet boşandı ve yeni klibi için kamera karşısınas geçti. Lakin hep ayın tarzda görmeye alıştığımız Gülben Ergen herkesi şaşırttı ve Gülben Ergen yeni imajı ile görenleri hayran bıraktı. Biz de sizler için Gülben Ergen'in yeni klibi çekimlerinden resimler sunuyoruz...
  5. Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı Zayıflatan Tarçın Suyu Mucizesi

Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı Zayıflatan Tarçın Suyu Mucizesi

Gülben Ergen nasıl zayıfladı Demet Akalın nasıl zayıfladı ünlülerin zayıflama sırları 3 çocuk annesi sanatçı Gülben Ergen yaza formda bir vücutla girdi. Son zamanlar da özellikle Demet Akalın ve Gülben Ergen'in nasıl kilo verdiğini merak eden hayranlarına hemen söylüyoruz ki bu iki ünlü sanatçı tarçın suyu içerek zayıfladı. Evet yanlış duymadınız fazla kilolarını atıp fit bir vücuda sahip...

Sayfayı Paylaş