gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen çocuklarımın yüzüne rahat bakıyorum dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen sigarayı nasıl bıraktı gülbe ergen sigarayı bırakma gülben ergen haberleri burada arkadaşlar. Ekranların ilgiyle takip edilen Doktorum programına telefonla bağlanan Gülben Ergen sigarayı bırakma konusunda çok duyarlı bir davetde bulundu Melek'lerim. 20 yıldır sigara bağımlısı olan Gülben Ergen sigarayı nasıl bıraktı açıkladı. Bizde sigarayı bırakma konusunda hepimizin duyarlı olmasını diliyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

ZAHİDE Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın sunduğu, Kanal D’de yayınlanan “Doktorum” programına telefonla bağlanan Gülben Ergen, sigarayı nasıl bıraktığını anlattı.

“20 yılımı sigara içerek geçirdim” diyen sanatçı, bu bağımlılığından 1,5 yıl önce Emre Üstünuçar’dan aldığı terapi yardımıyla kurtulduğunu söyledi. Sigarayı bırakabildiği için üç çocuğunun yüzüne daha rahat bakabildiğini ifade eden Ergen, “Kanser çubuğundan kurtuldum. Şimdi ‘O illeti nasıl içmişim’ diyorum, artık kokusuna bile tahammül edemiyorum” dedi ve tüm tiryakileri sigarayı bırakmaya davet etti.

Gülben Ergen çocuklarımın yüzüne rahat bakıyorum dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Gülben Ergen, önceki akşam Fan Club üyelerine Kanlıca'daki Paysage Restaurant'ta iftar yemeği verdi. Gülben, bu özel akşamda hayli neşeliydi. 'Sadece dedikodu' Eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanacağına dair çıkan haberler hakkında konuşan Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi. Takvim
  2. Gülben Ergen yeni evinde çocuklarıyla

Gülben Ergen yeni evinde çocuklarıyla

gülben ergenin evi gülben ergenin yeni evi ergen ayrıldı ergen ayrıldımı ayrıldı mı gülben ergen, evi, yeni evi, taşındı, ayrıldımı, boşandımı diye merak eden arkadaşlar merakınız bu yazıda giderilecek. "Ayrıldılar, ayrılacaklar, taşınıyor, taşınacak" gibi iddialar günlerdir magazin dünyasını meşgul ediyordu. Geçtiğimiz günlerde Gülben'in çocuklarınıda alıp yeni bir evde yanlız...
  3. Gülben Ergen ve çocukları

Gülben Ergen ve çocukları

gülben ergen cocukları gülben ergenin çocukları ergen ve çocukları çocuklari ve çocuklari gülben ergen, çocukları, çocuklarının adları, çocuklarının isimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Gülben Ergen, boş zamanlarında her anne gibi çocuklarıyla keyifli vakit geçiriyor Melek'ler:) Şu sıralar boşanma haberleriyle gündemde olan Gülben Ergen, vaktinin tamamını çocukları...
  4. Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

gülben ergen sibel can tartışması gülben ergen seren serengil tartışması fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda, aynı uçakta seyehat eden Gülben Ergen ve Sibel Can arası daha sonra açılmıştı Melek'lerim. Sibel Can'ı görmedim demesinin ardından, Gülben Ergen Seren Serengil tartışması da gündeme gelmişti. Bu duruma Seren Serengil'in karışması, Sibel Can'ın ise suskun kalması...
  5. Panda Dondurmanın Yeni Yüzü Gülben Ergen!

Panda Dondurmanın Yeni Yüzü Gülben Ergen!

Bu konu; Panda Dondurmanın Yeni Yüzü Gülben Ergen hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz geliyor, yakında ekranlarda bol bol dondurma reklamı izleyeceğiz. Dondurma markalarından birisi olan Panda da yeni reklam yüzüyle anlaştı. Bu isim Gülben Ergen oldu.. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, dondurma markası Panda'nın reklam yüzü oldu. Marka ile altı aylık anlaşma imzalayan Ergen,...

Sayfayı Paylaş