gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen çok kızacak!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen, eşi, mustafa erdoğan, oğlu, atlas, oğlu atlas, haberleri

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan bir süredir ayrı yaşıyorlarmış Melek'ler. Haliyle oğlu Atlas'ı özleyen Mustafa Erdoğan, oğluyla hasret gidermek için gezmeye gitmiş ama bakın hiç mi hiç ilgilenmemiş. Hal böyle oluncada tabi ki Gülben'de kızar diyim yani ben :D:D:D:D

Sevgili Melek'ler, işte o haber!

Gülben çok kızacak!

Gülben Ergen ile ayrı yaşayan Mustafa Erdoğan, önceki gün oğlu Atlas'la İstinye Park'taydı

Ancak Erdoğan oğluyla ilgilenmek yerine bir restoranda arkadaşlarıyla sohbet etmeyi tercih etti.

Erdoğan’ın şoförüne emanet ettiği Atlas, oyun salonunda zaman geçirdi.

Gülben Ergen çok kızacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Ayrılmam

Gülben Ergen - Ayrılmam

Yalnızlık acıdır İnsanı acıtır Aşk denen o var ya O başa beladır Ben senle tamamım ah tamam Bir daha yarım kalamam Tam seni bulmuşken tanrım Ben canım, ben canımdan olamam Zor aman aman Yılan sensiz zaman Sensiz azım çoğalamam Ayrılmam ben ayrılmam senden İpe götürseler Beni öldürseler
  2. Gülben Ergen Sonunda Patladı

Gülben Ergen Sonunda Patladı

Eveeeeet sonunda bu da oldu şok şok şok :D gülben ergende patlayanlar kervanında yerini aldı ve açtı ağzını yumdu gözünü bakalım ne olmuş. HER FIRSATTA MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİREN GÜLBEN ERGEN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ. Gülben Ergen, hakkında çıkan 'Mustafa Erdoğan'dan boşanıyor' söylentilerine cevap verdi: 'Ben yalanlamaktan usandım, onlar yazmaktan bıkmadı. Boşanmıyoruz.' 'Gülben...
  3. Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Gülben Ergen, önceki akşam Fan Club üyelerine Kanlıca'daki Paysage Restaurant'ta iftar yemeği verdi. Gülben, bu özel akşamda hayli neşeliydi. 'Sadece dedikodu' Eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanacağına dair çıkan haberler hakkında konuşan Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi. Takvim
  4. Gülben Ergen Hamile

Gülben Ergen Hamile

gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ergen GÜLBEN ERGEN, HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI: 'HAMİLEYİM ÜÇÜMÜZ DE ÇOK ŞAŞKINIZ!' 2.5 aylık hamile olan Ergen, bebeğin sürpriz olduğunu vurgulayarak, 'Üçümüz de mutluyuz ve şaşkınız' demekle yetindi. 18 Ocak 2007'de oğlu Atlas'ı dünyaya getiren Ergen, Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan'la Eylül...
  5. destekçi Gülben Ergen

destekçi Gülben Ergen

geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın annesi Emral hanımın cenazesinde bulunarak Avşar kızına destek olan Ergen bu kezde Güler Seki'yi teselli etti... DENİZ ANNESİNE GÜLBEN'DEN TESELLİ GÜLBEN ERGEN, KOKAİN KULLANDIĞI VE SATIŞINA ARACILIK ETTİĞİ İDDİASI İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ'NİN ANNESİ GÜLER SEKİ'Yİ, EVİNDE ZİYARET ETTİ.... Herkesten gizli gerçekleşen bu buluşmada duygusal anlar...

Sayfayı Paylaş