gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen & Erhan Çelik Düğün Resimleri

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gülben ergenin nikah resimleri, gülben ergen erhan çelik resimleri, gülben ergen kiminle evlendi, gülben ergenin düğün fotoları Daha önce Mustafa Erdoğan ile evlenen ve bu evlilikten biri ikiz olmak üzere toplam üç erkek çocuk sahibi olan Gülben Ergen, eşinden boşandıktan sonra bir süre yalnız yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde hayatını Erhan Çelik ile birleştiren v etekrar nikah masasına oturan Gülben Ergen, eşine büyük bir jest yaparak Çeyik soyadını da alarak süpriz yapmıştı. Gülben Ergen ve Erhan Çelik ile ilgili yeni düğün fotoları şu sıralar internette ilgi görüyor. Melekler mekanı olarak yepyeni nikah resimlerini bizde sizin için paylaşıyoruz.
    159.jpg 320.jpg 1390445_602035613236284_1651474784_n.jpg 1660717_588457484613878_380223019_n.jpg 1662353_715015341898419_904140847_n.jpg 10249206_846079822104131_487765841_n.jpg

mylife-17 bunu beğendi.
  2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Gulben ergenin giydiği gelinlik tarzı abiyeye bayıldım. Nikah tazelemek bir gün nasip olursa tipkisinin aynısını giymek isterim :)

Gülben Ergen & Erhan Çelik Düğün Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Gülben Ergen Resimleri'

'Gülben Ergen Resimleri'

gülben ergenin ayakları gülben ergen resimleri ergen ayakları ayak ayak resimleri
  2. Gülben Ergen - Düğüm Düğüm

Gülben Ergen - Düğüm Düğüm

Bir ağacın meyvesiyiz Topluyorlar ikimizi Biz delice seviyoruz Bilmiyorlar içimizi Türlü türlü söz oluyor Kırıyorlar kalbimizi Bizi kimse dinlemiyor Duymuyorlar sesimizi Düğüm düğüm bağlanmışız Çözülmeyiz, çözemezler Biz kalp kalbe sarılmışız Göremezler, bilemezler Seninle bir can gibiyiz Ayıramaz kimse bizi Dostlarımız düşman oldu Görmüyorlar kalbimizi Seninle hayalimizde Kurduğumuz...
  3. Gülben ergen resimleri

Gülben ergen resimleri

gülben ergen resimleri gülben ergen ayakları ayak ayak resimleri bacak
  4. ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

Yılmadım, tükenmedim yorulmadan hep bekledim Ha şimdi bugün, ha şimdi yarın gece gündüz dua ettim Bu ceza bu hükmün sonu nereye Dayanmaz yüreğim belki seneye Ozaman ya benimsin ya elin Ozaman ne olur söyle ne olur söyle Ozaman ya ölümsün ya düğün Ya ateşsin ya külüm Ya yüzüm ol ya hüznüm **alıntı**
  5. Gülben Ergen Erhan Çelik'den Hamile mi?

Gülben Ergen Erhan Çelik'den Hamile mi?

gülben ergen hamilemi, gülben ergenin bebeğinin cinsiyeti, gülben ergen hamile, gülben ergenin hamilelik haberi Geçtiğimiz günler de Erhan Çelik ile hayatını birleştirip nikah masasına oturan Gülben Ergen, nikahlandığı günden beri magazin dünyasından düşmüyor. Şimdiler de yeni bir haberle magazin dünyasını sallayan Gülben Ergen'in Erhan Çelik'den hamile olduğu ve hatta bebeğinin 4 aylık...

Sayfayı Paylaş