gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gülben Ergen, önceki akşam Fan Club üyelerine Kanlıca'daki Paysage Restaurant'ta iftar yemeği verdi. Gülben, bu özel akşamda hayli neşeliydi.
    'Sadece dedikodu'
    Eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanacağına dair çıkan haberler hakkında konuşan Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Takvim

Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülben ergen saç modelleri:)

gülben ergen saç modelleri:)

gülben ergen saç modelleri gülben ergen saç modeli ergenin modeli 2011 2011 modelleri
  2. Twitter zengini Gülben Ergen!

Twitter zengini Gülben Ergen!

gülben twitter twitter, twitter gülben, gülben ergen twitter, gülben twitter, gülben ergen mal varlığı Sesiyle, duruşuyla, giyimiyle ekranların sevilen isimlerinden olan gülben Ergen twitter zenginiymiş Melek'ler:D:D Ünlü isimlerin twitter hesaplarının maddi değeri açıklandı. Gülben Ergen'in 177 bin liralık hesabı listenin zirvesine yerleşti... Dünyanın en çok rağbet gören sosyal...
  3. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...
  4. Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

gülben ergen sibel can tartışması gülben ergen seren serengil tartışması fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda, aynı uçakta seyehat eden Gülben Ergen ve Sibel Can arası daha sonra açılmıştı Melek'lerim. Sibel Can'ı görmedim demesinin ardından, Gülben Ergen Seren Serengil tartışması da gündeme gelmişti. Bu duruma Seren Serengil'in karışması, Sibel Can'ın ise suskun kalması...
  5. Gülben Ergen çocuklarımın yüzüne rahat bakıyorum dedi

Gülben Ergen çocuklarımın yüzüne rahat bakıyorum dedi

gülben ergen sigarayı nasıl bıraktı gülbe ergen sigarayı bırakma gülben ergen haberleri burada arkadaşlar. Ekranların ilgiyle takip edilen Doktorum programına telefonla bağlanan Gülben Ergen sigarayı bırakma konusunda çok duyarlı bir davetde bulundu Melek'lerim. 20 yıldır sigara bağımlısı olan Gülben Ergen sigarayı nasıl bıraktı açıkladı. Bizde sigarayı bırakma konusunda hepimizin duyarlı...

Sayfayı Paylaş