gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Hatıran Oldu

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çoktandır dargınım mutlu bir güne Bu ayrılık beni canımdan vurdu Delice yaşanan bu aşktan geriye
    Oynanmış duygular hatıran oldu
    Hatıran oldu,hatıran oldu
    Giderken sevgini bırakıp gittin
    Kolumu,kanadımı sen kırıp gittin
    Aşk diye dertleri armağan ettin
    Gözümdeki yaşlar hatıran oldu
    Hatıran oldu, hatıran oldu
    Düşlerime perde çekmek istedim
    Yüreğimden seni silmek istedim
    Bir türlü sevgine başedemedim
    Gözümdeki yaşlar hatıran oldu
    Hatıran oldu,hatıran oldu

Gülben Ergen - Hatıran Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Olta

Gülben Ergen - Olta

Günler oldu göremedim bu kadar ihmale gelemedim seni bana düşkün bilirdim duygusal krizdeyim şaşıyorum bu ben miyim kaderimi seveyim gel o güzel günleri getir bana dünleri yakarız bugünleri gel çay demledim gel içelim evdekileri sepetledim oltaya gelebilirim ağına düşebilirim idare edebilirim oohhh sensiz çuvallarım ruh gibi dolaşırım yataklara yapışırım gel bu kadar kasma...
  2. gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

Giden günlerim oldu Seni anmadım yola bakmadım hala Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa Susmanda yeter di son vermem için hayatıma Tüm güllerim soldu Sana atmadım taraf olmadım asla Dize gelmeden düşlerim yanlızlığa Gülmende yeter di geri gelmem için hayata Beni alsalar ipe koysalar Dayanamaz yine kadere salsalar Gönlüm arıyor titriyorum bak Sıra gelmeden gidemem ki ben Tutmaz ellerim seni...
  3. Gülben Ergen - Giden Günlerim Oldu (ft.Oğuzhan Koç)

Gülben Ergen - Giden Günlerim Oldu (ft.Oğuzhan Koç)

Giden günlerim oldu Seni anmadım yola bakmadım hala Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa susmanda yeterdi son vermem için hayatıma Tüm güllerim soldu Sana atmadım taraf olmadım asla Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa Gülmende yeterdi geri gelmem için hayata Beni alsalar ipe koysalar Dayanamaz yine kadere salsalar Gönlüm arıyor titriyorum bak Sıra gelmeden gidemem ki ben Tutmaz ellerim...
  4. Gülben Ergen -Giden Günlerim Oldu

Gülben Ergen -Giden Günlerim Oldu

giden günlerim oldu notaları giden günlerim oldunun notaları Dünya starları ile aynı listede olan Gülben Ergen tüm Türkiye'nin en fazla dinlemek istediği isim olduğu ortaya çıktı. Nielsen Music Control'un, toplam 18 ülkede 700'ün üzerinde radyo ve televizyon yayını üzerinde yaptığı takibi sonucunda Türkiye'de en çok çalınan parçanın Gülben Ergen'in Oğuzhan K oç ile söylediği 'Giden...
  5. Gülben Ergen Diyeti

Gülben Ergen Diyeti

gülben ergen nasıl zayıfladı gülben ergen zayıflama formülü gülben ergen resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Şarkıcı gülben Ergen çok güzel zayfılamış melekler :) Bu yazımızda Gülben Ergen Diyeti ni sizlerle paylaşacağız.Gülben Ergen Hayatını Daha önc ki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. şimdi ise Gülben Ergen Diyeti Yazımıza geçelim :D:D Bir...

Sayfayı Paylaş