gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Gülben Ergen... İKİZLERE MEKTUP YAZDI!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

gülben ergen ikizleri gülben ergenin ikizleri gulben ergen ergenin kaç aylık kaç yaşında Bi taşla iki kuş vurdu gülben ergen çocukları birken üç oluverdi:D

Gülben Ergen, 22 Haziran'da yedi aylık hamileyken dünyaya getirdiği ikizleri Güney ve Ares için yazdığı mektubu, resmi internet sitesinden hayranlarıyla paylaştı.
    Şarkıcı, erken doğdukları için bir süre kuvözde tutulan, sağlıklarına kavuştuktan sonra da taburcu edilen erkek bebekleri için yazdığı "Kahramanlar" başlıklı mektupta şu satırlara yer verdi:

Üzerime düşüyor yine sabah ezanı sesleri

Yine her yer Maviye boyandı ve

Yine mucizeler...

Hayatın bana sunduğu tüm güzelliklerin zirvesindeyim artık

Allah'a o kadar yakın hissediyorum ki kendimi, bu tarifsiz gücüm, bitmeyen sabrım bundan olsa gerek...

Sıra sıra kelimeleri, pek şirin biraz da bilmiş ifademle, yan yana dizmesini iyi bilen ben, kalakaldım öyle bir şaşkın, bir gülen, bir ağlayan...

Aklımı sorguluyorum bazen, "Buradasın di mi?" diye. Çıt yok...

Yok yok buradadır diyorum...

İçeriden bir ses, "şşşt ben yüreğinim, bana bak sen artık boşver aklı maklı"...

E doğru, cevap bile vermiyor zaten...

Derin bir nefes alıp kokluyorum zorlu mücadelenin minik iki kahramanını... Evet onlar birer kahraman. Erken geldiler...

Biz baştan başarırız dediler, ben dayanamayıp ellerimi ısırırken onlar gülümsediler ve uyurken bile gülümsediler...

O günlerde içimden çıkıp kollarıma gelememişlerdi, kollarımdan yataklarına geçememişlerdi, hazırladığım tulumlarını bile giyememişlerdi...

Ben çok üzgündüm...

Parmağım minik ellerinden hiç ayrılmadı. Ben konuştum ve kahramanlar dinlediler.

Beni yine annelikle taçlandırdılar. Atlas'a "Abi" madalyası taktılar. Bu iki kahraman bizi kocaman bir aile yaptılar...

Şimdi uyuyorlar odalarında, biz parmak uçlarımızda yürüyoruz...

Hep yavaş konuşuyoruz sanki...

Gülben.

2. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzelmiş, paylaşımın için teşekkürler..

3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sagoll tatlımmmmm

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gülben döktürmüş gene başka söze ne hacet ...........

Gülben Ergen... İKİZLERE MEKTUP YAZDI! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter zengini Gülben Ergen!

Twitter zengini Gülben Ergen!

gülben twitter twitter, twitter gülben, gülben ergen twitter, gülben twitter, gülben ergen mal varlığı Sesiyle, duruşuyla, giyimiyle ekranların sevilen isimlerinden olan gülben Ergen twitter zenginiymiş Melek'ler:D:D Ünlü isimlerin twitter hesaplarının maddi değeri açıklandı. Gülben Ergen'in 177 bin liralık hesabı listenin zirvesine yerleşti... Dünyanın en çok rağbet gören sosyal...
  2. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan İkizler İçin Biraraya Geldiler!

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan İkizler İçin Biraraya Geldiler!

gülben ergenin ikizleri son hali gülben ergenin ikizleri son hali 2011 ergen ikizlerin doğum günü ikizlerinin doğum günü evliliğinde durum gülben ergen, mustafa erdoğan, ikizleri, doğum günü, biraradalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ayrılma arefesinde olan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan,ikizleri Ares ve Güney'in 1.yaş günü kutlamasında bir araya geldiler....
  3. Gülben Ergenin ikizleri son hali

Gülben Ergenin ikizleri son hali

gülben ergenin ikizleri son hali gülben ergen ikizlerin son hali ergen yarı çıplak ergenin beyaz elbisesi beyaz elbise gülben ergenin ikizleri son hali, resimleri, konseri, yarı çıplak, 2011 albümü, son albümü, yeni şarkıları, haberleri burada arkadaşlar Önceki gece Kuruçeşme Arena'da konser veren Gülben Ergen, Mazhar alanson'la aynı sahneyi paylaştı. Keyfi yerinde olan sanatçıyı, ikizleri...
  4. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...
  5. Yaz Geldi Selülitli Resimler Çıkmaya Başladı İşte Gülben Ergen !

Yaz Geldi Selülitli Resimler Çıkmaya Başladı İşte Gülben Ergen !

gülben ergen haberleri gülben ergenin selülitleri Yaz geldi ya melekler, tatil yerlerinde plajlarda bir kovalamacadır başladı. Aman selülitlerim görünmesin, aman mayolu görünmeyeyeim telaşına düşen ünlüler ne yazık ki acar foto muhabirlerinden kaçamıyor :) İşte 2012 yazının ilk selülitli güzeli, Gülben Ergen. :) Gülben Ergenin selülitleri manşet manşet basına sızmış. Detaylar şöyle......

Sayfayı Paylaş