gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Kandıramazsın Beni (Selam Yalnızlık)

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ooooooo..... Seven severken düşünce gözden herşey olduğu gibiyken Kapı çalarken, sabah olurken
    Nerde nasıldı sorarken
    Yüzünde yorgunluğu, teninde ki o kokusu
    Biter mi böyle geçer mi söyle ihanetin acısı
    Aşka bekçi mi gerekli sevginin anlamı yok mu?
    Azalttığın bu güven duygusu sana siper olur mu?

Kandıramazsın beni, susturamazsın beni, durduramazsın beni
    Ben kötüyüm sen iyi mi?
    1, 2, 3, 4 tamam
    Dahada katlanamam
    Senide sensizliğide kimseyle paylaşamam x2
    Selam yalnızlık ben geldim

Ooooooo.....
    Biraz ağlarım, biraz uyurum o gün gelir unuturum
    Zaman geçince, şansım dönünce kalbimide avuturum
    Sevmeyi istemek suç mu? Aşk geçici bir arzu mu?
    Güzel günlerin, mutlu sözlerin hiç hatırası yok mu?
    Aşka bekçi mi gerekli? Sevginin anlamı yok mu?
    Azalttığın bu güven duygusu sana siper olur mu?

Ben kötüyüm sen iyi mi?
    Kaçıncı oldu tamam
    İnanki katlanamam
    Senide sensizliğide kimseyle paylaşamam

Ben kötüyüm sen iyi mi?
    1, 2, 3,4 tamam
    Dahada katlanamam
    Senide sensizliğide kimseyle paylaşamam x2
    Selam yalnızlık ben geldim

Gülben Ergen - Kandıramazsın Beni (Selam Yalnızlık) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yalnızlık

Gülben Ergen - Yalnızlık

Cok kırgınım bütün Dostlarıma, Sevgilim seni Düsman ettiler bana... Bir Hata'ydi, beni secmedin, Inandın onlara. Sihirli Sözlere aldandın, Büyü yaptılar sana... Yalnızlık alır götürür, vay beni, yazık bana. Eller böyledir, hep ayırır, karısıp Sevdalara... Eller böyledir, hep ayırır, karısıp Sevdalara... Cok kırgınım bütün Dostlarıma, Sevgilim seni Düsman ettiler bana... Bir Hata'ydi, beni...
  2. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...
  3. Gülben Ergen mayolu görüntülendi

Gülben Ergen mayolu görüntülendi

gülben ergen, tatilde, mayolu, bikinili, resimleri, görüntüleri hakkında detaylı bilgiler burada Hülya Avşar ve Seda Sayandan sonra Gülben Ergen'de mayolu olarak görüntülenmiş melekler.... Seda Sayan ve Hülya Avşar’ın mayolu fotoğrafları basına yansıyınca, Gülben Ergen Twitter’ına “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” yazmıştı. Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve...
  4. Gülben Ergen Diyeti

Gülben Ergen Diyeti

gülben ergen nasıl zayıfladı gülben ergen zayıflama formülü gülben ergen resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Şarkıcı gülben Ergen çok güzel zayfılamış melekler :) Bu yazımızda Gülben Ergen Diyeti ni sizlerle paylaşacağız.Gülben Ergen Hayatını Daha önc ki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. şimdi ise Gülben Ergen Diyeti Yazımıza geçelim :D:D Bir...
  5. Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Gülben Ergen Kurban Bayramının ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. ‘Benim de canım var ben de insanım’ Gülben Ergen Kurban Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. Tuvana Büyükçınar imzalı sıvama payet straples özel dikilmiş bir kostüm giyen şarkıcı, sade makyajı ve yeni kesilmiş kahkül saç imajı ile hayranlarının...

Sayfayı Paylaş