gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen sibel can tartışması gülben ergen seren serengil tartışması fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda, aynı uçakta seyehat eden Gülben Ergen ve Sibel Can arası daha sonra açılmıştı Melek'lerim. Sibel Can'ı görmedim demesinin ardından, Gülben Ergen Seren Serengil tartışması da gündeme gelmişti. Bu duruma Seren Serengil'in karışması, Sibel Can'ın ise suskun kalması dikkatleri çekmişti. Zira Sibel Can, Gülben Ergen'e yanıt verdi ve Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi. İşte o haber Melek'ler;

Kurban Bayramı’nda aynı uçakta seyahat ettiği Sibel Can için “Ben 1 numaradaydım, arkamdakileri görmedim” diyen Gülben Ergen, “Üç çocuk sahibi bir annenin bu üslubunu beğenmedim” diyen Can’a yanıt verdi:

“Okuduğumda çok üzüldüm. Keşke böyle bir açıklama yapmasaydım. Kendim ettim kendim buldum.”

Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendi doğanda huzur bul

kendi doğanda huzur bul

Ayurveda nedir? Ayurveda bir yaşam sanatıdır. Amaç, kişiyi iyileştirmek yaşam süresini ve kalitesini yükseltmektir. Bu günlük yaşam sanatı pratik, felsefik ve spiritüel aydınlanmadan gelişmiştir ve kökeni yaradılışı anlamaya dayanır. Mutluluk ve sağlığın da temelinde bulunan, kişinin eşsiz beden tipini, ruhunu, zihnini ve elementlerinin birleşimini anlamamızı sağlar. Dengeli bir vücut, dengeli...
  2. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  3. Neşe Karaböcek - Kendim Ettim Kendim Buldum

Neşe Karaböcek - Kendim Ettim Kendim Buldum

Karadır şu bahtım kara sözüm kâr etmiyor yâra Karadır şu bahtım kara sözüm kâr etmiyor yâra Sen düşürdün beni dara eyvah eyvah eyvah ey Sen düşürdün beni dara eyvah eyvah eyvah ey Kendim ettim kendim buldum kendim ettim kendim buldum Gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah ey Kendim ettim kendim buldum kendim ettim kendim buldum Gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah ey Bilmez yar...
  4. Gülben Ergen çocuklarımın yüzüne rahat bakıyorum dedi

Gülben Ergen çocuklarımın yüzüne rahat bakıyorum dedi

gülben ergen sigarayı nasıl bıraktı gülbe ergen sigarayı bırakma gülben ergen haberleri burada arkadaşlar. Ekranların ilgiyle takip edilen Doktorum programına telefonla bağlanan Gülben Ergen sigarayı bırakma konusunda çok duyarlı bir davetde bulundu Melek'lerim. 20 yıldır sigara bağımlısı olan Gülben Ergen sigarayı nasıl bıraktı açıkladı. Bizde sigarayı bırakma konusunda hepimizin duyarlı...

Sayfayı Paylaş