gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gülben ergen şarkıları şarkı sözleri gülben ergen biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar Gülben Ergen Boşanmak istediği eşi Mustafa Erdoğandan Daha önce boşanmak istemişti ama Musatafa erdoğan bir şans daha istemişti ama bu kez 30 Eylülde hakim karşısına çıkarak resmen boşanacaklar melekler.

Haberimiz Şöyle;

7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'a, kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açan Gülben Ergen, suskunluğunu yeni albümüyle bozdu. Ergen'in 22 Ağustos'ta piyasaya çıkacak olan 'Hayat Bir Gün' adlı 11. albümüne adını veren şarkının sözleri Mustafa Erdoğan'a mesaj olarak yorumlanıyor. 'Uyumuyor, acılar çekiyorum, o hatayı yaptın yapalı', 'Yazık bunca yıla, yazık verdiklerime', 'İstemem sende kalsın, bana bir şey ödeme' gibi sözler içeren şarkı, Fettah Can ve Cansu Kurtcu'nun imzasını taşıyor.

5 Eylül 2004'te nikah masasına oturan; Atlas, Ares ve Güney adlı üç erkek çocukları olan Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan, 30 Eylül 2011 tarihinde hakim karşısına çıkacak. Sarıyer Aile Mahkemesi'nde görülecek davada 'anlaşmalı' olarak boşanacakları öğrenilen Ergen ve Erdoğan'ın 7 yıl süren evliliğinin tek celsede sonuçlanması bekleniyor. Mustafa Erdoğan'ın, genel sanat yönetmenliğini yaptığı 'Anadolu Ateşi'nde görevli bir dansçı kızla yasak aşk yaşadığı haberleri uzun süre magazin gündeminde yer bulmuştu. Erdoğan, iddiaları yalanlarken; Gülben Ergen sessizliğini korumuştu. Ancak ünlü şarkıcı, mayıs ayında boşanma davası açarak; evliliğine nokta koyma kararı aldı.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Haklarında hayırlısı olsun Gülben ERGEN'i çok severim. umarım daha mutlu olurlar.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

30 eylül de kim boşanıyor? Ali mi yoksa Veli mi:D (Başılığı düzenledim)

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Ne Zaman

Gülben Ergen - Ne Zaman

Sen nasılsın bir tanem haberim var Beni özlüyorsun ne zaman Yar geri dönüyorsun Buralar kar, tipi sensiz ayaz Nerede benim canım canım Nerede nerede benim aşkım canım nerede Mektuplarım sırılsıklam Kalemde kalmadı derman kar toplayan Güneş gibi yarım yalan
  2. Gülben Ergen Boşanıyor!

Gülben Ergen Boşanıyor!

gülben ergen neden boşanıyor Gülben Ergen eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanmak için dava açtı. Bir çocukları olan çift neden boşanıyor? Yeni Şafak gazetesinden Adnan Sökmen'in haberine göre Ergen; eşi Erdoğan'dan boşanmak için dava açtı. Sanatçının avukatı yaptığı açıklamada 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanma dilekçesini dün Kadıköy 2. Aile Mahkemesi'ne verdiğini söyledi. Gülben Ergen,...
  3. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...
  4. Gülben Ergen boşanıyor mu?

Gülben Ergen boşanıyor mu?

gülben ergen boşanıyormu, boşandımı, taşınacakmı gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burda arkadaşlar. Şarkıcı Gülben Ergen, son dönemlerde "boşanacak, evini ayıracak" gibi haberlerle magazin dünyasında ağızdan ağıza konuşulan isimlerden biri... Sizlere Gülben'in bu konuda ki açıklamasını sunuyoruz Melek'ler. Mekân içinde birlikte oturduğu iki kadın arkadaşıyla koyu...
  5. Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaptırdığı Özgecan Aslan Anaokulu'nun açılışı dün yapıldı. Eşi Erhan Çelik ve dernek yöneticileriyle birlikte açılışa gelen ünlü sanatçı Gülben Ergen, çocuklarla yakından ilgilendi. GÜLBEN HAMİLE Mİ? Konuşmaların ardından okulun açılış kurdelesi...

Sayfayı Paylaş