gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

230420151158348993823_2.jpg Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaptırdığı Özgecan Aslan Anaokulu'nun açılışı dün yapıldı.
    Eşi Erhan Çelik ve dernek yöneticileriyle birlikte açılışa gelen ünlü sanatçı Gülben Ergen, çocuklarla yakından ilgilendi.

GÜLBEN HAMİLE Mİ?

Konuşmaların ardından okulun açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin ardından Gülben Ergen, birden fenalaşarak yere yığılmıştı. Eşi Erhan Çelik Ergen'i kucağına alarak, okulun içine almış ve hemen ambulans çağrılmıştı. (Günaydın)

2. jermaine

jermaine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gülben Ergenin şarkıları mstarda var

Gülben Ergen Neden Bayıldı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Ne Zaman

Gülben Ergen - Ne Zaman

Sen nasılsın bir tanem haberim var Beni özlüyorsun ne zaman Yar geri dönüyorsun Buralar kar, tipi sensiz ayaz Nerede benim canım canım Nerede nerede benim aşkım canım nerede Mektuplarım sırılsıklam Kalemde kalmadı derman kar toplayan Güneş gibi yarım yalan
  2. Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Derdime çare bulun Amade sana bu kulun Sen bana yar olmazsan Kırılır kanadım, kolum Nerdesin dermanım Nerdesin hazanım Senle ben her şeye varım Terk edipte yakma beni Kim ne derse desin ayrılamam Kader buysa baştan yazamam Ben hayatta sensiz olamam Öl de, öl de, de öleyim
  3. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...
  4. Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

gülben ergen şarkıları şarkı sözleri gülben ergen biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar Gülben Ergen Boşanmak istediği eşi Mustafa Erdoğandan Daha önce boşanmak istemişti ama Musatafa erdoğan bir şans daha istemişti ama bu kez 30 Eylülde hakim karşısına çıkarak resmen boşanacaklar melekler. Haberimiz Şöyle; 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'a, kendisini aldattığı...
  5. Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

gülben ergenin güzellik sırları, gülben ergenin güzellik önerileri, ünlülerin güzellik sırları Ünlülerin güzellik sırlarını sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Üç çocuk annesi sanatçılarımızdan Gülben Ergen yıllara meydan okuyan bir güzelliğe sahip. Peki güzelliği için neler yapıyor merak ediyormusunuz? İşte Gülben Ergen'in güzellik sırları ve önerileri ; Güzelliği ve doğallığıyla...

Sayfayı Paylaş