gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Sana Mı Sormalı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Boynu bükük solan çiçek Bakıyor sevdalı sevdalı boş Yarın doğar güneş diye
    Bir umut var bile bile
    Boş konuşma küçük düşme
    Kandırıldım yandım yanıldım
    Bir şey söylermiş gibi yapıp da
    Zamanımı çalma
    Sana mı sormalı
    Aşkı, ihaneti
    Sana mı sormalı
    Yalnızın halini
    Sana mı sormalı
    Yanlış hikayeyi
    Ben bilirim adım gibi...

Gülben Ergen - Sana Mı Sormalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Arka Sokaklar

Gülben Ergen - Arka Sokaklar

Dogrusu ben seni pek fazla tanimiyorum. Icgüdüsel olarak kendimi savunuyorum... Dolayisiyle bilemiyorum, Dolayisiyle bilemiyorum. Arka Sokaklarda neler oluyor. Arka Sokaklarda neler oluyor. Sen beni istersen cok rahat kandira bilirsin. Kendini sahane birsey sandira bilirsin. Dolayisiyle bilemiyorum, Dolayisiyle cözemiyorum. Arka Sokaklarda neler oluyor. Arka Sokaklarda neler oluyor....
  2. Gülben Ergen - Anadolu Kadını

Gülben Ergen - Anadolu Kadını

Bir aşk hikayesidir bu Ne başı ne sonu hiç belli değil Tanrım özenmiş de yaratmış Bakmaya kıyamadı korktu gönül Aşk yolunda hudut yok Severim severim severim Zehir olsan seni ben İçerim içerim içerim Ecel olsan peşinden Gelirim gelirim gelirim Ölümüne geldim kapına dayandım Hadi göster bana yolumu Ben Anadolu kadınıysam eğer Sen de tut Anadolu'nun yolunu
  3. Gülben Ergen Şarkıcı Değildi

Gülben Ergen Şarkıcı Değildi

GÜLBEN ERGEN’İ TELİF HAKLARINI ALAMADIĞI GEREKÇESİYLE MAHKEMEYE VERMEYE HAZIRLANAN ÜNLÜ SÖZ YAZARI ŞEHRAZAT SESSİZLİĞİNİ İLK KEZ BOZDU: O BENİM İÇİN BİTMİŞTİR Kayahan ile Nilüfer arasında yaşanan şarkı krizinin bir benzeri, Şehrazat ve Gülben Ergen arasında baş gösterdi. Şehrazat da tıpkı Kayahan’ın Nilüfer’e yaptığı gibi telif haklarını alamadığı gerekçesiyle Ergen’i mahkemeye vermeye...
  4. gülben ergen zayıflama çorbası tarifi var mı

gülben ergen zayıflama çorbası tarifi var mı

Gülben ergen nasıl zayıfladı ve nasıl kilo verdi diye araştırdım ve Gülben ergen zayıflama çorbası diye bi tarif varmış arkadaşlarımdan duydum. Bu tarifin bana yapabilecek bir kişi var mı
  5. gülben ergen boşandmı

gülben ergen boşandmı

Ya arkadaşlarım gülbeni yeni panda reklamlarında gördüm de bi iki gündür. Merak ediyorum mbasında tam bişi çıkmadı da acaba gülben ergen boşandı mı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazabilir mi ?

Sayfayı Paylaş