gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Sensiz Mutlu Olamam

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne olursun sus konuşma Yalnızca sarıl bana Hava gibi, su gibi
    Öyle muhtacım sana

Sensiz bir anlamı yok
    Yaşamanın dünyanın
    Tadına doyum olmaz
    Senle geçen zamanın

Sensiz mutlu olamam
    Sensiz huzur bulamam
    Can bedenden ayrılır
    Ben senden ayrılamam

Gülben Ergen - Sensiz Mutlu Olamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlu sonla biten hikayen olamam

mutlu sonla biten hikayen olamam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gülben Ergen Sonunda Patladı

Gülben Ergen Sonunda Patladı

Eveeeeet sonunda bu da oldu şok şok şok :D gülben ergende patlayanlar kervanında yerini aldı ve açtı ağzını yumdu gözünü bakalım ne olmuş. HER FIRSATTA MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİREN GÜLBEN ERGEN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ. Gülben Ergen, hakkında çıkan 'Mustafa Erdoğan'dan boşanıyor' söylentilerine cevap verdi: 'Ben yalanlamaktan usandım, onlar yazmaktan bıkmadı. Boşanmıyoruz.' 'Gülben...
  3. Gülben Ergen Hamile

Gülben Ergen Hamile

gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ergen GÜLBEN ERGEN, HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI: 'HAMİLEYİM ÜÇÜMÜZ DE ÇOK ŞAŞKINIZ!' 2.5 aylık hamile olan Ergen, bebeğin sürpriz olduğunu vurgulayarak, 'Üçümüz de mutluyuz ve şaşkınız' demekle yetindi. 18 Ocak 2007'de oğlu Atlas'ı dünyaya getiren Ergen, Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan'la Eylül...
  4. destekçi Gülben Ergen

destekçi Gülben Ergen

geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın annesi Emral hanımın cenazesinde bulunarak Avşar kızına destek olan Ergen bu kezde Güler Seki'yi teselli etti... DENİZ ANNESİNE GÜLBEN'DEN TESELLİ GÜLBEN ERGEN, KOKAİN KULLANDIĞI VE SATIŞINA ARACILIK ETTİĞİ İDDİASI İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ'NİN ANNESİ GÜLER SEKİ'Yİ, EVİNDE ZİYARET ETTİ.... Herkesten gizli gerçekleşen bu buluşmada duygusal anlar...
  5. Gülben Ergen çok kızacak!

Gülben Ergen çok kızacak!

gülben ergen, eşi, mustafa erdoğan, oğlu, atlas, oğlu atlas, haberleri Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan bir süredir ayrı yaşıyorlarmış Melek'ler. Haliyle oğlu Atlas'ı özleyen Mustafa Erdoğan, oğluyla hasret gidermek için gezmeye gitmiş ama bakın hiç mi hiç ilgilenmemiş. Hal böyle oluncada tabi ki Gülben'de kızar diyim yani ben :D:D:D:D Sevgili Melek'ler, işte o haber! Gülben çok...

Sayfayı Paylaş