gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen Seren Serengil köpek polemiği

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen seren serengil kavgası seren serengil gülben ergen köpek polemiği haberleri burada arkadaşlar. Şov dünyasının iki ünlü ismi Gülben Ergen ve Seren Serengil, yıllardır kavgalı ve küslerdir. Geçtiğimiz günlerde, uçakta Sibel Can'ı görüpte görmezlikten gelen Gülben Ergen, Seren Serengil'in tepkisini aldı ki, sanki tepki vermek için tetikte bekliyormuş Seren Serengil (bu benim şahsi görüşüm) Gülben Ergen Seren Serengil köpek polemiği ile yeniden gündeme geldi ve Seren Serengil Gülben Ergen kavgası yeniden alevlendi Melek'lerim. İşte size konunun detaylarını anlatan haber;

Yıllardır kavgalı olan Gülben Ergen ve Seren Serengil, Twitter’da fena kapıştı. Ergen, kendisini eleştiren Serengil için “Aynı köpek yıllardır uluyorsa, ulur ulur susar” mesajını yazdı, Serengil’in yanıtı “Az mı çantasını taşıdın sen o köpeğin” oldu.

GÜLBEN Ergen ile Seren Serengil arasında yıllardır devam eden gerginlik yeniden alevlendi. İkili, Twitter’da fena kapıştı. Tartışmanın fitilini, Kurban Bayramı’nda aynı uçakta uçtuğu Sibel Can’ı görmezlikten gelen Gülben Ergen’in “Ben 1 numaradaydım, arkamdakileri görmedim” sözleri ateşledi. Seren Serengil, Twitter’ına “Acaba sen Sibel Can’ın hizmetçisi olabilir misin? Birinci sırada o koca totonla otursan ne olur, sınıfın 5... Benim rahmetli köpeğim Tiny meğer ne büyük adammış! 12 yıldır önde oturuyordu. Bir kere bile ‘En büyüğüm’ demedi. Ne acı. Reyting listelerinde, sahnelerde 100 numaraya düşüp uçaktaki birinci sırada oturmakla övünecek kadar düşmek varmış” yazdı.

ULUR ULUR SUSAR

Gülben Ergen, Seren Serengil’e yine aynı platform üzerinden yanıt verdi. Ergen Twitter sayfasına şunları yazdı: “Huzuru, hüzne tercih ederim. Benim hüznüm başkasına eğlence oluyorsa, ona yaradandan yardım dilerim. Aynı köpek yıllardır sürekli uluyorsa, duymuyor artık bu kulak! Bir diyen olursa ‘Bu ulumaya başladı’ diye, gülümsüyor insan. Ulur, ulur susar o.”

GELDİĞİN YER BELLİ

Serengil’in yanıtı ise şöyle oldu: “Köpekmişim! Yaz sen oralara daha... Üsluba bak! Geldiğin yer belli işte. Sacit Aslan’a, Canan Yaka’ya, plak şirketlerine götürdüğüm zavallı kız... Allah’a şükür, menfaat karşılığı teknelere gitmedim, evliyken eski sevgilimle buluşmadım. Az mı çantasını taşıdın, az mı elbisesini giydin, az mı sevgilisine otele gittin o köpeğin sen? Haklısın, bende köpeklik.”

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Bi bunlar kalmıştı kavga etmeyen

Gülben Ergen Seren Serengil köpek polemiği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Tamamen reklam için gündemde kalmak için yapılah hareketler bence :tik: KAPALI MEKANDAKİ SİGARA YASAĞINA UYMAYAN SEREN, JANDARMA ZORUYLA DIŞARI ÇIKARTILDI, 69 TL’LİK PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI.. UYARILARA ALDIRIŞ ETMEDİ Eşi Musa Aytun'la yaşadığı sorunlar yüzünden şu sıralar hayli morali bozuk olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Uludağ'da olay çıkardı! Bir grup kız arkadaşıyla birlikte...
  2. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  3. Seren Serengil Kaza Geçirdi!

Seren Serengil Kaza Geçirdi!

seren serengil, kaza geçirdi, bodrumda, durumu, sağlığı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şarkıcı Seren Serengil tatilini geçirdiği Bodrum'da kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı arabanın kamyonla çarpıştığı kazada ,Seren Serengil 'in kolunda çatlak oluştu. Sanatçıya geçmiş olsun diyoruz......
  4. Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

seren serengil, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Merhum Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil'in hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; 1971 İstanbul 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seren ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in kızıdır. 16 yaşında sahne hayatına atılan Seren'i Türkiye ilk olarak 1980'li yıllarda...
  5. Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası Seren Serengil, Twitter sayfasında bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı Seren Serengil Bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı. İki gün önce Twitter sayfasına "Bir sen, bir ben, bir de Bebek" yazan Serengil, dün akşam sevgilisi Aşıcı ile Galatasaray - Fenerbahçe derbisini izledi ve bu kez Twitter sayfasına "Mide bulantısı"...

Sayfayı Paylaş