gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen,sevenlerine Rumeli Hisarı’nda bol 'Sürprizli' bir gece yaşattı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen konser kıyafetleri gülben ergen sahne kıyafetleri ergenin sahne ergenin gece gece Gülben Ergen,sevenlerine Rumeli Hisarı’nda bol 'Sürprizli' bir gece yaşattı

Burası evimin bahçesi, sizlerde çiçeklerimsiniz

'Aşk Hiç Bitmez' albümü ile büyük beğeni toplayan Gülben Ergen, bu sene altıncı kez İstanbul'un tarihi konser mekanı Rumeli Hisarı'nda sevenleriyle buluştu. Sevenlerine bol 'Sürpriz'li bir gece yaşatan Gülben Ergen, Rumeli Hisarı sahnesini adeta evinin bahçesine çevirdi. Canlı portakal ve limon ağaçlarının yer aldığı hisar sahnesi adeta bir vahayı andırıyordu. Modacı Canan Yaka'nın hazırladığı özel iki kostümle sahneye çıkan Gülben Ergen, portakal ve limon ağaçlarının arasında dünden bugüne şarkılarını seslendirdi.

İstanbul'un bu tarihi dokusunda farklı bir sahne ile sevenlerinin karşında olan Gülben Ergen, "Burası evimin bahçesi sizler de, çiçeklerimsiniz" diyerek seslendi. Deniz Seki'nin sözü ve bestesi olan "O Zaman" şarkısı ile konserin açılışını yapan Gülben Ergen, konsere Altan Çetin'e ait "Aşk Hiç Bitmez" ile devam etti. Günler öncesinden biletlerin tükendiği bu geceyi izleyenler hafızalara kazınan muhteşem bir gece yaşatan Gülben Ergen dur durak demeden konserlerine devam edecek. Yarın (16 Ağustos) Kıbrıslı sevenleriyle Kaya Artemis'de buluşacak olan Gülben Ergen, 23 Ağustos'da Kastamonu'da, 30 Ağustos'da İstanbul Astoria'da, 31 Ağustos'ta İzmir, Aliağa Festivali'nde sahneye çıkacak.

Gülben Ergen,sevenlerine Rumeli Hisarı’nda bol 'Sürprizli' bir gece yaşattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Bu Gece

Gülben Ergen - Bu Gece

bulutlar agladı bugün sevinçten korkmadım ıslandım inan yürekten müjdeler aldım gülden çiçekten sizinle aska geldim bu gece dünya gözlerimde aska boyandı gönlümde bir çosku sevda uyandı içimdeki filizler boylandı sizinle aşka geldim bu gece bu gece ellerim göğe dokundu bu gece yıldızlar avcuma doldu bu gece gülde bülbüle kavustu sizinle aşka geldim bu gece
  2. Gülben Ergen - Biri Vardı

Gülben Ergen - Biri Vardı

Hiç rüyana girmedi mi? Seni seven biri vardı Hiç kalbine doğmadı mı? Sana aşık biri vardı Biri vardı, biri vardı Seni seven, sana tutkun Her şeyiyle sana vurgun Biri vardı, biri vardı Sevdiğini hep gizledi Hiç karşılık göremedi Seviyorum diyemedi Sana aşık biri vardı Biri vardı, biri vardı Seni seven, sana tutkun
  3. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

gülben ergen haberleri mustafa erdoğan haberleri Geçtiğimiz Nisan ayında anlaşmalı bir şekilde boşanan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan çocukları için Bodrum Türkbükü'nde yemekte bir araya geldiler. Çocuklarıyla gayet mutlu görünen Ergen ve Erdoğan haberinin detayları şöyle... Nisan ayında anlaşmalı şekilde boşanan Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan çifti, artık sadece çocukları için görüşüyor....
  4. Gülben Ergen Mezarlık Arıyor!

Gülben Ergen Mezarlık Arıyor!

gülben ergen gülben ergen haberleri Sevgili melekler, evet yanlış okumadınız, Gülben Ergen kendine mezarlık arıyor. Zincirlikuyu Mezarlığı’ndan fiyat alan Gülben Ergen, Twitter’dan “Mezarlık almak istedim ama şu an olmadı. Doğum kadar ölüm de normal. İnsan yaşarken alabilir mezarını. Ardında kalanlara yük olmamak için ve kendi istediği yer olması için. Normali bu” yazdı.
  5. Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaptırdığı Özgecan Aslan Anaokulu'nun açılışı dün yapıldı. Eşi Erhan Çelik ve dernek yöneticileriyle birlikte açılışa gelen ünlü sanatçı Gülben Ergen, çocuklarla yakından ilgilendi. GÜLBEN HAMİLE Mİ? Konuşmaların ardından okulun açılış kurdelesi...

Sayfayı Paylaş