gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen son parçaları gülben ergen son cd parçası yeni albüm albüm Popüler müziğin en sevilen isimleri arasında yer alan Gülben Ergen yeni albümü “Aşk Hiç Bitmez” bu hafta müzik marketlerde… Sanatçı, mart ayının ilk haftası yeni albümünün müzik marketlerde yerini almasının hemen ardından 14 Mart’ta TİM Maslak Show Center’da ilk konserini verecek…(Powertürk ve Powertürk Tv sponsor) Bu ilk konserin ardından, 21 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde, 29 Mart’ta da Ankara Anadolu Kültür Merkezi’nde tüm ihtişamıyla sahnede olacak…(Powertürk ve Powertürk Tv sponsor) Konserde ‘Aşk Hiç Bitmez’ adlı yeni albümünden parçalarının yanı sıra önceki albümlerinden hit parçalarını da söyleyecek olan sanatçının tüm misafirlerine birbirinden güzel sürprizleri de olacak…
    Nihat Odabaşı’nın yönetmenliğinde hazırlanan konsept gereği, sahne dekorundan ışık düzenine kadar her şey bir görsel şölene dönüşecek… Karnaval havasında olacak konserde, her şarkının ayrı hikayesi sahnelenecek.
    Türkiye’de ilk kez 100 metrekare led ışık kuruluyor. Işık sistemi için özel bir ekibin çalıştığı konserde 100 bin watt ışık, 70 bin watt ses sistemi kurulacak…

Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Aşksın Sen

Gülben Ergen - Aşksın Sen

Sen şu icindekileri yurekliyce bagira bilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Oyle yolalirdik ki inan Oyle temize cikardiki bu can Bazen donulmez kararlara almaya cok yakinda duruyorsam Anla anla aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden Aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden Uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden
  2. Gülben Ergen - Aşk Böceğim

Gülben Ergen - Aşk Böceğim

Nazar değmesin diye Uğraşmıştım günlerce Hiö kimse aşkımıza Bir söz etmesin diye Döne döne divane Olmuştum senin aşkından Değmezmiş sana asla Vazgeçtim bu sevdadan Tanrı bir kez şans verirmiş Sevdiği kullarına Sen şansını geri teptin Zor bulursun bir daha Aşk mısın, kaçak mısın Anlamadım Ben senin adını koyamadım Saltanatın sürecek nereye kadar Aşk böceğim sana alışamadım
  3. Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez 2008

Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez 2008

Gülben Ergenin Aşk Hiç Bitmez adını verdiği yepyeni albümünü tamamlayarak müzik marketlerde yerini alacak. Albüm parçaları 01 - Sürpriz 02 - Aşk Hiç Bitmez 03 - Yonca Bahçesi 04 - Güçlü Kadın 05 - Masum 06 - Ya Ölümsün Ya Düğün 07 - Bay Doğru 08 - Masa 09 - Milat 10 - Avrupa
  4. Gülben Ergen Sonunda Patladı

Gülben Ergen Sonunda Patladı

Eveeeeet sonunda bu da oldu şok şok şok :D gülben ergende patlayanlar kervanında yerini aldı ve açtı ağzını yumdu gözünü bakalım ne olmuş. HER FIRSATTA MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİREN GÜLBEN ERGEN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ. Gülben Ergen, hakkında çıkan 'Mustafa Erdoğan'dan boşanıyor' söylentilerine cevap verdi: 'Ben yalanlamaktan usandım, onlar yazmaktan bıkmadı. Boşanmıyoruz.' 'Gülben...
  5. Gülben Ergenin ikizleri son hali

Gülben Ergenin ikizleri son hali

gülben ergenin ikizleri son hali gülben ergen ikizlerin son hali ergen yarı çıplak ergenin beyaz elbisesi beyaz elbise gülben ergenin ikizleri son hali, resimleri, konseri, yarı çıplak, 2011 albümü, son albümü, yeni şarkıları, haberleri burada arkadaşlar Önceki gece Kuruçeşme Arena'da konser veren Gülben Ergen, Mazhar alanson'la aynı sahneyi paylaştı. Keyfi yerinde olan sanatçıyı, ikizleri...

Sayfayı Paylaş