Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı Zayıflatan Tarçın Suyu Mucizesi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. Gülben Ergen nasıl zayıfladı
  Demet Akalın nasıl zayıfladı
  ünlülerin zayıflama sırları


  3 çocuk annesi sanatçı Gülben Ergen yaza formda bir vücutla girdi. Son zamanlar da özellikle Demet Akalın ve Gülben Ergen'in nasıl kilo verdiğini merak eden hayranlarına hemen söylüyoruz ki bu iki ünlü sanatçı tarçın suyu içerek zayıfladı. Evet yanlış duymadınız fazla kilolarını atıp fit bir vücuda sahip olmanın yolu bu iki ünlü sanatçı için tarçın suyundan geçti:D Haberle ilgili detaylara geçiyorum.

  Gülben Ergen, eylül ayında çıkaracağı albüm öncesi "Sen" isimli bir single çıkardı. Söz ve müziği Mert Ekren'e ait olan şarkısının 5 farklı versiyonunun yer aldığı single'ın klibi için Amerika'ya giden, ardından da Nihat Odabaşı'na özel fotoğraf çektiren sanatçı, kısacık kestirip sarıya boyattığı saçlarıyla dikkat çekti.

  TARÇIN SUYU İÇİYOR

  Gülben Ergen de Demet Akalın gibi 'tarçın diyeti'yle zayıfladı. Kış aylarında aldığı kilolardan kurtulmak için sıkı bir rejime giren Ergen, 15 günde 5 kilo vermeyi başardı. Çubuk tarçın, su ve karanfili kaynatarak günde 3 kez içen Gülben Ergen, bu sayede istediği görüntüye kavuştu. Demet Akalın de 'tarçın diyeti' sayesinde fazla kilolarından kurtularak 5 kilo vermişti.

  [​IMG]

  FOTOĞRAFLARIYLA MOTİVE OLUYOR

  Gülben Ergen, tarçın suyunun yanı sıra şekeri de hayatından çıkardı. Hurma yiyerek şeker ihtiyacını karşılayan Ergen, bu sayede kilosunu korumayı da başarıyor. Sahnelerin en güzel assolistlerinden biri olan Ergen'in bir başka sırrı da rejime başladığı gün eski fotoğraflarını evinin her yerine asması Zayıf görüntülerinin kendisini motive ettiğini söyleyen ünlü sanatçı, "Eski fotoğraflarımın rejimime çok faydası oluyor" dedi.
 2. Tarçını hamile kalmak isteyenler sakın içmesin adet söktürücü özelliliği vardı :) blogda okumuştum

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. demet akalın nasıl zayıfladı

  ,
 2. tarçınlı su içmek

  ,
 3. tarçınlı su

  ,
 4. demet akalin diyeti ,
 5. suya tarcin atmak,
 6. limonlu tarçınlı su,
 7. tarçınlı limonlu su,
 8. çubuk tarçınlı su içmek,
 9. tarçınlı limonlu suyun faydaları,
 10. demet akalın tarçın diyeti,
 11. tarçınlı su içmenin faydaları,
 12. demet akalın zayıflama sırrı,
 13. tarçın çayı demet akalın,
 14. demet akalın zayıflama,
 15. içme suyuna tarçın