Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı Zayıflatan Tarçın Suyu Mucizesi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Gülben Ergen nasıl zayıfladı Demet Akalın nasıl zayıfladı
    ünlülerin zayıflama sırları

3 çocuk annesi sanatçı Gülben Ergen yaza formda bir vücutla girdi. Son zamanlar da özellikle Demet Akalın ve Gülben Ergen'in nasıl kilo verdiğini merak eden hayranlarına hemen söylüyoruz ki bu iki ünlü sanatçı tarçın suyu içerek zayıfladı. Evet yanlış duymadınız fazla kilolarını atıp fit bir vücuda sahip olmanın yolu bu iki ünlü sanatçı için tarçın suyundan geçti:D Haberle ilgili detaylara geçiyorum.

Gülben Ergen, eylül ayında çıkaracağı albüm öncesi "Sen" isimli bir single çıkardı. Söz ve müziği Mert Ekren'e ait olan şarkısının 5 farklı versiyonunun yer aldığı single'ın klibi için Amerika'ya giden, ardından da Nihat Odabaşı'na özel fotoğraf çektiren sanatçı, kısacık kestirip sarıya boyattığı saçlarıyla dikkat çekti.

TARÇIN SUYU İÇİYOR

Gülben Ergen de Demet Akalın gibi 'tarçın diyeti'yle zayıfladı. Kış aylarında aldığı kilolardan kurtulmak için sıkı bir rejime giren Ergen, 15 günde 5 kilo vermeyi başardı. Çubuk tarçın, su ve karanfili kaynatarak günde 3 kez içen Gülben Ergen, bu sayede istediği görüntüye kavuştu. Demet Akalın de 'tarçın diyeti' sayesinde fazla kilolarından kurtularak 5 kilo vermişti.

FOTOĞRAFLARIYLA MOTİVE OLUYOR

Gülben Ergen, tarçın suyunun yanı sıra şekeri de hayatından çıkardı. Hurma yiyerek şeker ihtiyacını karşılayan Ergen, bu sayede kilosunu korumayı da başarıyor. Sahnelerin en güzel assolistlerinden biri olan Ergen'in bir başka sırrı da rejime başladığı gün eski fotoğraflarını evinin her yerine asması Zayıf görüntülerinin kendisini motive ettiğini söyleyen ünlü sanatçı, "Eski fotoğraflarımın rejimime çok faydası oluyor" dedi.

2. ayla89

ayla89 Yeni Üye

Tarçını hamile kalmak isteyenler sakın içmesin adet söktürücü özelliliği vardı :) blogda okumuştum

Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı Zayıflatan Tarçın Suyu Mucizesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Limon suyu ve sarımsaK mucizesi

hamilelikte sarımsak yemek hamilelikte sarımsak hamileyken yemek gebelikte zararlımı Limon suyu ve Sarımsak mucizesi 2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı Kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım. Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta Boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun...
  2. Limon suyu ve Sarımsak mucizesi

limon suyu ve sarımsak mucizesi limon suyu ve sarimsak mucizesi sarımsak Limon suyu ve Sarımsak mucizesi 2 Litre limon suyu,40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak,ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz,...
  3. Gülben Ergen - Küt küt

Şu başıma gelene bakın Aklımı oynatmam yakın Böyle bi durumu daha hiç Yazmadı tarihim Ne konuşacak lafım var Ne uyabileceğim bir hayat Fotoğrafı çekmeme rağmen Gittim bağlandım Küt küt atıyor kalbim Bitmedi gitti şu harbim Liseli kızlar gibi pırpır Uykusuz gecelere talim Ne ayıp biliyor Ne günah biliyor Esiyor aklına, geliyor apansız Aşk bunu hep yapıyor Ne tarzım tarzına uygun Ben...
  4. Gülben Ergen - Git

Yetti artık bıktım Yalan dolan sözden Her şeyimi aldı daha ne ister Aşk dediğin bir an seni mi bekler Ah bir aşık olsam oynar yer yerinden Git unutuluncaya kadar git Git yoruluncaya kadar git Git kırılıncaya kadar git Git yanılıncaya kadar git Bir zalimin ocağına Bir zalimin tuzağına Bir zalimin kucağına Düşe kalka git
  5. Gülben Ergen - Gel Gönlümü

Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun Gül dururken dikenleri Derme güzel ne olursun Git diyemem kal diyemem Sen goncasın gül diyemem Çok severim söyleyemem Sorma güzel ne olursun Sevgin nefes Sevgin candır Sevgin bana heyecandır Kalbim ince bir fidandır Kırma güzel ne olursun
  6. Bal ve Tarçın'ın İnanılmaz Mucizesi

bal limon tarçın bal tarçın limon ve suyu mucizesi Bal pek yemem ama yersemde petek bal yerim.Ama tarçın istesemde yiyemem çünkü alerjim var:DKokusu başımın dönmesine sebep oluyor yiyince de malesef kızarıklıklar çıkıyor.Doktora gidip bu tür şikayetlerimi söyleyince alerji olduğunu söyledi:D Benim yemem dememe bakamayın yiyin siz çünkü inanın mucizelerini okuyunca eminim ilk işiniz bal ve...
  7. Bal ve Tarçın Mucizesi

bal tarçın mucizesi tarçınlı su içmek Bal ve tarçın hepimizde mutfağında bulunur..Bu süper ikili yorgunluktan, şişmanlığa bazı kanser türlerinden kolestrole kadar çoğu hastalığa derman... Şimdi size bal ve tarçını hangi hastalığı hangi şekilde kullanmanız gerektiği hakkında bilgiler veriyorum kızlar :tik: Kanada da yayımlanan ünlü Weekly World News dergisinin 17 OCAK 1995 tarihli...
  8. Limon suyu ve Sarmısak mucizesi

sarımsak,sarımsağın faydaları,sarmısak faydaları,limon suyunun faydaları,limon sarımsak LİMON SUYU VE SARIMSAK MUCİZESİ BUNU YILDA BİR KEZ MUTLAKA YAPIN Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve... damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor. Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı...
  9. Gülben Ergen ve çocukları

gülben ergen cocukları gülben ergenin çocukları ergen ve çocukları çocuklari ve çocuklari gülben ergen, çocukları, çocuklarının adları, çocuklarının isimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Gülben Ergen, boş zamanlarında her anne gibi çocuklarıyla keyifli vakit geçiriyor Melek'ler:) Şu sıralar boşanma haberleriyle gündemde olan Gülben Ergen, vaktinin tamamını çocukları...
  10. Gülben Ergen'i 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Diyet Listesi!

gülben ergen diyet listesi gülben ergen diyeti 2013 Sevgili melekler, kadınların en büyük kabusu fazla kilolar, özellikle göz önünde olan şarkıcı ve oyuncu kadınlar için son derece büyük bir tehlike. Her zaman bakımlı ve zarif görünmek zorunda olan ünlülerimizden Gülben Ergen de uyguladığı eriten diyet listesiyle 1 ayda tam 8 kg vermiş. Siz siz olun doktorunuza danışmadan her listeyi...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. limonlu tarçınlı su

,
  2. tarçınlı limonlu su

,
  3. tarçınlı limonlu su zayıflatırmı

,
  4. limonlu tarçınlı su faydaları,
  5. limon ve tarçınlı suyun faydaları,
  6. tarçınlı limonlu su faydaları ,
  7. demet akalin diyeti tarcin,