gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Yani

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kimsenin kimse üzerinde ipoteği yok, özgürsün Ama bana bir gerekçe söyle, yerini bulsun düşündürsün Bir hatam mı, bir kusurum mu var?
    Ya da herhangi bir ihmalim?
    Bir iş karıştırıyorsun bence yok başka ihtimalin

Yani hakkaten mi gidiyorsun?
    Kısmet bu kadar mı diyorsun?
    Yani bir de görüyorsun yani
    Yani anlayamadım ki
    Yine de sana kızamadım ki
    Sen böyle istiyorsun

Yani, yani hiç acıman yok,
    iştahın ne kadar çok
    Yaşamak istiyorsun

Ben zannetmiştim ki beraber yaşlanırız
    İpler bizde değil ki niye telaşlanırız
    Hem çok üzgünüm, hem çağırıyor hayat
    Başka çaremiz mi yok?
    Biz de yeniden başlarız

Yani hakkaten mi gidiyorsun?
    Kısmet bu kadar mı diyorsun?
    Yani bir de görüyorsun, yani
    Yani anlayamadım ki
    Yine de sana kızamadım ki
    Sen böyle istiyorsun
    Yani, yani hiç acıman yok,iştahın ne kadar çok
    yaşamak istiyorsun

Gülben Ergen - Yani konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Biri Vardı

Gülben Ergen - Biri Vardı

Hiç rüyana girmedi mi? Seni seven biri vardı Hiç kalbine doğmadı mı? Sana aşık biri vardı Biri vardı, biri vardı Seni seven, sana tutkun Her şeyiyle sana vurgun Biri vardı, biri vardı Sevdiğini hep gizledi Hiç karşılık göremedi Seviyorum diyemedi Sana aşık biri vardı Biri vardı, biri vardı Seni seven, sana tutkun
  2. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  3. Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Her gün biraz, biraz daha Girdin sen aklıma Uykularım darmadağın Resmin baş ucumda O ilk bakış Bakış var ya Orda bittim sana Aklımda sen, fikrimde sen Nerdesin be ara Aylardır haber yok Çok mu kızdın bana Yandık bu inatla Çok özledim çok Ben sana abayı yaktım Ben sana takılıp kaldım Ben beni ateşe attım Haydi hayırlısı Abayı yaktım
  4. Gülben Ergen mayolu görüntülendi

Gülben Ergen mayolu görüntülendi

gülben ergen, tatilde, mayolu, bikinili, resimleri, görüntüleri hakkında detaylı bilgiler burada Hülya Avşar ve Seda Sayandan sonra Gülben Ergen'de mayolu olarak görüntülenmiş melekler.... Seda Sayan ve Hülya Avşar’ın mayolu fotoğrafları basına yansıyınca, Gülben Ergen Twitter’ına “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” yazmıştı. Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve...
  5. Gülben Ergen Diyeti

Gülben Ergen Diyeti

gülben ergen nasıl zayıfladı gülben ergen zayıflama formülü gülben ergen resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Şarkıcı gülben Ergen çok güzel zayfılamış melekler :) Bu yazımızda Gülben Ergen Diyeti ni sizlerle paylaşacağız.Gülben Ergen Hayatını Daha önc ki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. şimdi ise Gülben Ergen Diyeti Yazımıza geçelim :D:D Bir...

Sayfayı Paylaş