gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen 2011 albümü ne zaman çıkacak gülben ergen, yeni albüm, 2011, son albümü, şarkıları, ne zaman çıkacak, turkcell kuru çeşme arena, konserleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar

Eşi Mustafa Erdoğan'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Gülben Ergen, 27 temmuz da müzik dünyasına bomba gibi düşecek, yeni albümü için gün sayıyor Melek'lerim.

Gülben Ergen, yeni albümü için gün sayıyor.

Ünlü şarkıcı temmuz ayında çıkaracağı albümdeki yeni şarkılarını ilk kez 27 Temmuz’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da seslendirecek.

Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

Gülben Ergen Son Albüm Aşk Hiç Bitmez

gülben ergen son parçaları gülben ergen son cd parçası yeni albüm albüm Popüler müziğin en sevilen isimleri arasında yer alan Gülben Ergen yeni albümü “Aşk Hiç Bitmez” bu hafta müzik marketlerde… Sanatçı, mart ayının ilk haftası yeni albümünün müzik marketlerde yerini almasının hemen ardından 14 Mart’ta TİM Maslak Show Center’da ilk konserini verecek…(Powertürk ve Powertürk Tv sponsor) Bu ilk...
  2. Gülben Ergen - Senin İçin

Gülben Ergen - Senin İçin

Söyle neden beni istemedin Ben her gece sana ağlıyorum Aşk için harcanan ömre yazık Sayende kalbimi dağlıyorum Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana ağlamadın Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana bakma ben hep ağlarım Senin için ömrümü vermeye geldim Hadi beni zorlama koynunu...
  3. Gülben Ergen -Giden Günlerim Oldu

Gülben Ergen -Giden Günlerim Oldu

giden günlerim oldu notaları giden günlerim oldunun notaları Dünya starları ile aynı listede olan Gülben Ergen tüm Türkiye'nin en fazla dinlemek istediği isim olduğu ortaya çıktı. Nielsen Music Control'un, toplam 18 ülkede 700'ün üzerinde radyo ve televizyon yayını üzerinde yaptığı takibi sonucunda Türkiye'de en çok çalınan parçanın Gülben Ergen'in Oğuzhan K oç ile söylediği 'Giden...
  4. Gülben Ergen yeni evinde çocuklarıyla

Gülben Ergen yeni evinde çocuklarıyla

gülben ergenin evi gülben ergenin yeni evi ergen ayrıldı ergen ayrıldımı ayrıldı mı gülben ergen, evi, yeni evi, taşındı, ayrıldımı, boşandımı diye merak eden arkadaşlar merakınız bu yazıda giderilecek. "Ayrıldılar, ayrılacaklar, taşınıyor, taşınacak" gibi iddialar günlerdir magazin dünyasını meşgul ediyordu. Geçtiğimiz günlerde Gülben'in çocuklarınıda alıp yeni bir evde yanlız...
  5. Gülben Ergenin yeni albümü şıkır şıkır

Gülben Ergenin yeni albümü şıkır şıkır

gülben ergenin son albümü gülben ergen şıkır şıkır ergen albümü albüm gülben ergen mustafa sandal, düet, yeni albümü, şıkır şıkır, 201 albümü, yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Gülben Ergen, 2011 yaz mevsimine bomba gibi bir albümle giriş yapıyor. "Şıkır şıkır" adli şarkısına yeni klip geçen Gülben Ergen'in haberi burada Melek'ler. Gülben Ergen, yazı yeni...

Sayfayı Paylaş