gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

GÜLBEN ERGEN YILDIRIM HIZIYLA EVLENDİ !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

gülben ergen evlendi,gülben ergen kiminle evlendi,gülben ergen nikahı,gülben ergen ne zaman evlendi,gülben ergen evlendi hakkında bilgiler
    212672_660_320.jpg

Gülben Ergen ve Erhan Çelik yakın dostları Taşkın Sabah ve Ciner Holding Yönetim kurulu başkanı Kenan Tekdağ'ın şahitlik ettikleri nikah töreniyle dünya evine girdier.

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'nın kıydığı nikah törenine çiftin yakın dostları katıldı. Nikah için seçilen mekan ise Ege'nin şirin dağ köylerinden birinin asırlık konağı oldu.

Nikah konsepti olarak taze başak ve taze lavanta kullanıldı.

GÜLBEN ERGEN YILDIRIM HIZIYLA EVLENDİ ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Her gün biraz, biraz daha Girdin sen aklıma Uykularım darmadağın Resmin baş ucumda O ilk bakış Bakış var ya Orda bittim sana Aklımda sen, fikrimde sen Nerdesin be ara Aylardır haber yok Çok mu kızdın bana Yandık bu inatla Çok özledim çok Ben sana abayı yaktım Ben sana takılıp kaldım Ben beni ateşe attım Haydi hayırlısı Abayı yaktım
  2. Yasemin Ergene evlendi

Yasemin Ergene evlendi

yasemin ergenenin düğünü yasemin ergene düğünü ergene düğün düğün fotoğrafları kimle evli yasemin ergene evlendi, kimle evlendi, kiminle evlendi, kimle evli, düğünü, eşi, kocası, eşinin adı, izzet özilhan, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Doktorlar" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz onu. Başarılı ve güzel oyuncu Yasemin Ergene, 5 yıllık süren ilişkisini evlilikle...
  3. Gülben Ergen mayolu görüntülendi

Gülben Ergen mayolu görüntülendi

gülben ergen, tatilde, mayolu, bikinili, resimleri, görüntüleri hakkında detaylı bilgiler burada Hülya Avşar ve Seda Sayandan sonra Gülben Ergen'de mayolu olarak görüntülenmiş melekler.... Seda Sayan ve Hülya Avşar’ın mayolu fotoğrafları basına yansıyınca, Gülben Ergen Twitter’ına “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” yazmıştı. Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve...
  4. Gülben Ergen Diyeti

Gülben Ergen Diyeti

gülben ergen nasıl zayıfladı gülben ergen zayıflama formülü gülben ergen resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Şarkıcı gülben Ergen çok güzel zayfılamış melekler :) Bu yazımızda Gülben Ergen Diyeti ni sizlerle paylaşacağız.Gülben Ergen Hayatını Daha önc ki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. şimdi ise Gülben Ergen Diyeti Yazımıza geçelim :D:D Bir...
  5. Ebru Yaşar Yıldırım Hızıyla Evlendi

Ebru Yaşar Yıldırım Hızıyla Evlendi

Ebru Yaşar, Marmaris'te evliliğe ilk adımını attı. Bir süredir işadamı Necat Gülseven ile aşk yaşayan Ebru Yaşar, bu ilişkiyi mutlu sonla noktaladı. Ebru Yaşar, işadamı Necat Gülseven ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi. Sevgililer, bu özel gün için Marmaris Bozburun Adası'ndaki bir butik oteli kapattı. Ebru Yaşar, Gülşah Saraçoğlu imzalı gelinliğiyle adeta göz kamaştırdı....

Sayfayı Paylaş