Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Gülben Ergen'den Güzellik Sırları
Bu sayfa; Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Mustafa Erdoğan ile yapmış olduğu evliliğinden 3 çocuğu bulunan Gülben Ergen, güzelliği ve bakımlı haliyle herkesi imrendiriyor. Sürekli göz önünde olan Ergen bu sebeple her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda. Bunun için doğal ürünlerden yana olan Gülben Ergen güzellik sırlarını şöyle anlatıyor...

gulben_ergen-38e.jpg

Bitkilerden vazgeçmeyen Gülben Ergen, sabahları mutlaka ballı süt içtiğini, ballı sütün kendisine enerji verdiğini belirtti.

Sürekli sebze tüketiyor

Üç çocuk annesi şarkıcı Gülben Ergen, normalde ya portakal ya greyfurt ya da havuç suyu tercih ettiğini kaydederek sağlıklı olmak için yaptıklarını şöyle anlattı:

"Sürekli sebze yiyorum ve mutlaka ıhlamur çayı ve nane çayı gibi bitki çayları tüketiyorum. Nane, maydanozu kaynatıp demliyorum. Vejetaryen olmasam da çok az miktarda et tüketiyorum."

Ergen, marka kozmetikler yerine daha doğal ürünleri tercih ettiğini kaydetti:

"Beslenirken de hayvansal gıdalar yerine toprağın bize verdiği sebze ve meyveleri kullanıyorum. Vücudum için bitkisel yağlardan kendime özel karışımlar yapıyorum.

Kayısı, badem, portakal ve nane yağını karıştırıp vücudum için kullanıyorum. Yüzüme ise haftada bir peeling ve nem maskesi yapıyorum."

Doğal peeling ve cilt maskeleri

Gülben Ergen cildi için peeling ve maskelerini uyguladığını, saçlarına ise kekik yağı, ceviz yağı, bepanten (ampul) susam yağı ve badem yağını karıştırarak bakım yaptığını söyledi.

Geri