gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Mustafa Erdoğan ile yapmış olduğu evliliğinden 3 çocuğu bulunan Gülben Ergen, güzelliği ve bakımlı haliyle herkesi imrendiriyor. Sürekli göz önünde olan Ergen bu sebeple her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda. Bunun için doğal ürünlerden yana olan Gülben Ergen güzellik sırlarını şöyle anlatıyor...

Bitkilerden vazgeçmeyen Gülben Ergen, sabahları mutlaka ballı süt içtiğini, ballı sütün kendisine enerji verdiğini belirtti.

Sürekli sebze tüketiyor

Üç çocuk annesi şarkıcı Gülben Ergen, normalde ya portakal ya greyfurt ya da havuç suyu tercih ettiğini kaydederek sağlıklı olmak için yaptıklarını şöyle anlattı:

"Sürekli sebze yiyorum ve mutlaka ıhlamur çayı ve nane çayı gibi bitki çayları tüketiyorum. Nane, maydanozu kaynatıp demliyorum. Vejetaryen olmasam da çok az miktarda et tüketiyorum."

Ergen, marka kozmetikler yerine daha doğal ürünleri tercih ettiğini kaydetti:

"Beslenirken de hayvansal gıdalar yerine toprağın bize verdiği sebze ve meyveleri kullanıyorum. Vücudum için bitkisel yağlardan kendime özel karışımlar yapıyorum.

Kayısı, badem, portakal ve nane yağını karıştırıp vücudum için kullanıyorum. Yüzüme ise haftada bir peeling ve nem maskesi yapıyorum."

Doğal peeling ve cilt maskeleri

Gülben Ergen cildi için peeling ve maskelerini uyguladığını, saçlarına ise kekik yağı, ceviz yağı, bepanten (ampul) susam yağı ve badem yağını karıştırarak bakım yaptığını söyledi.

Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen'in Yeni Evi

Gülben Ergen'in Yeni Evi

gülben ergen cocukları gülben ergenin çocukları ergen ve çocukları çocuklari gulben ve cocuklari Güle Güle oturur inşallah GÜLBEN ERGEN, BAHÇEKÖY’DEKİ 4 KATLI ORMAN EVİNİN KAPILARINI INSTYLE HOME’UN EYLÜL AYI SAYISI İÇİN AÇTI. Ergen, evinde kendisi için en değerli olan şeyin ise salonun girişindeki biblolar olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı, evli bir çifti, bir erkek çocuk kucaklayan...
  2. Gülben ergen'in lohusa diyeti!

Gülben ergen'in lohusa diyeti!

gülben ergenin evi lohusa kıyafetleri lohusa kıyafeti ultralyse nerede yapılır radyofrekans ile zayıflayanlar Ne çabuk veriyorlar şu kilolarını ben hiç anlamıyorum biz uğraşıyoruz onlar gibi kilolar veremiyoruz neden acaba:D HAZİRAN AYINDA ERKEN DOĞUMLA İKİZLERİNİ DÜNYAYA GETİREN GÜLBEN ERGEN, ÜÇ AYDA 10 CM İNCELMEYİ BAŞARDI. DOKTORU MUSTAFA KARATAŞ, ERGEN'İN NASIL İNCELDİĞİNİ...
  3. Gülben Ergen'in lohusa diyeti

Gülben Ergen'in lohusa diyeti

lohusa kadının yemesi gerekenler lohusa kadın ne yemeli lohusalar ne yemeli yememeli Biliyorsunuz birkaç ay önce Gülben Ergen ikiz bebeklerini dünyaya getirdi.Ve bu kısa sürede ikiz annesi olarak son derece hızla kilo verip eski formuna kavuştu.Çoğu kadın aylar yıllar geçmesine rağmen doğum kilolarını atamıyorken peki sanatçının bu konudaki sırları ne? Gülben Ergen doğum sonrası nasıl nızla...
  4. Gülben Ergen'in güzellik sırları

Gülben Ergen'in güzellik sırları

gülben ergenin kullandığı parfüm gülben ergenin parfümü güzellik sırları ergen hangi parfümü kullanıyor ergen güzellik sırları Gülben Ergen güzelliğini neye borçlu acaba? İşte Gülben'in güzellik sırları bakalım sanatçı güzel ve bakımlı olmak adına neler yapıyormuş? Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, cildinin güzelliğini doğaya borçlu olduğunu söyledi. Bitkilerden vazgeçmeyen Ergen, sabahları mutlaka...
  5. Gülben Ergen'den 2. Kitap

Gülben Ergen'den 2. Kitap

gülben ergen kimdir gülben ergen resimleri gülben ergen biyografisi gülben ergen haberleri gülben ergen konserleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Sevilen sanatçı Gülben Ergen 2. kitabı ile Sevenlerinin Karşısına çıkmaya hazırlanıyor melekler :)Boşandımı, boşanacakmı, nezaman boşanacak derken Sonun Gülben Ergen Eşinden Boşandığını daha önceki yazılarımızda size...

Sayfayı Paylaş