gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**gülben ergen'i bitiren kolye**

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Gerginliğin nedeni ortaya çıktı
    Şehrazat, Gülben Ergen'le köprüleri attı. Hatta onu mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Bakın kavganın nedeni ne?

Kayahan ile Nilüfer arasında yaşanan şarkı krizinin bir benzeri, Şehrazat ve Gülben Ergen arasında baş gösterdi. Şehrazat da tıpkı Kayahan’ın Nilüfer’e yaptığı gibi telif haklarını alamadığı gerekçesiyle Ergen’i mahkemeye vermeye hazırlandığını açıkladı. Kavganın nedeni Gülben Ergen'in Şehrazat'a doğum gününde boynundaki kolyeyi yeni gibi vermesi...

KAVGANIN PERDE ARKASI

Ergen yorum yapmazken Şehrazat Gülşen Yüksel'e sessizliğini bozdu.
    Şehrazat şunları söyledi:
    "Onunla 2.5 yıldır hiç görüşmüyorum. Ben size doğum gününüzde boynumdaki kolyeyi yeni gibi versem bu hoşunuza gider mi? Bu durum ağırınıza gitmez mi? Kolye meselesi dendiği zaman iş materyale dayanıyor gibi görünüyor. Halbuki o materyalin altındaki düşüncedir beni rahatsız eden.

KAŞIKÇI ELMASI TAKSA ÖNEMLİ DEĞİL ARTIK

Ben bu tarz şeylere değer verseydim bana aldığı yüzüğü geri göndermezdim zaten. Onun bana taktığı yüzüğü ben genç kızken takıyordum. Ben onlardan çok taktım. Bana Kaşıkçı Elması’nı da taksa önemli değil. Bir insan yaptığı hediyeyi basına intikal ettirdiyse o hediye benim için zaten çöptür. Yüzüğü denize fırlatacağıma kendisine yolladım, fena mı ettim?

TELİF OLARAK 1500 YTL ÖDEDİ Mİ?

Bunun çok cüzzi miktarıyla başladı bu rakam oldu. 4 sene evvel bunun yarısından daha az alıyordum. Zaten bu ödeme 2 seneye yakın yapıldı. Ondan sonra araya doğumu girdi. Sonrasında kesildi. 2004’ün sonunda bana ödemeye başlamıştı. 2 seneye yakın 1500 YTL alıyorum. Kiracıyım. Namusla bu kadar oluyor. Ama yarın bir şarkım 7 kıtaya vurursa milyarder olacağım.

ŞARKICI OLMAYAN BİRİNİ ŞARKICI YAPTIM

Ona 12 yıl emek verdim. 99’da albümü çıktı. Bunun 3 sene evvel laboratuvar çalışması vardı. Kolay değil. Şarkıcı olmayan birini şarkıcı yapmaya çalışıyorsunuz.

YENİDEN ÇALIŞMAM

Ben bitmişi bir daha başlatmam.

**gülben ergen'i bitiren kolye** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlarda çekiciliği bitiren hareketler*

Kadınlarda çekiciliği bitiren hareketler*

Asla ağzınız açık bir şekilde sakız çiğnemeyin. Ter kokusu bir kadını sadece erkeklerden değil toplumdan da uzaklaştırır. Yemeğinizi yavaş yiyin. Arkadaşlarınıza ve sevgilinize sürekli hayalinizdeki düğünü anlatmayın, özellikle beyaz atlı prensinizi... Tırnaklarınızı yemeyin. İlk dikkat çeken yer ellerinizdir. Her yerde, her zaman fazla kilolarınızı, yaptığınız rejimi...
  2. Aşkı bitiren 3 Neden

Aşkı bitiren 3 Neden

Ayrılık zamanı geldiği zaman yaptıklarınızın farkına varır ve önceden böyle bir sonun işaretlerini gördüğünüzü anlarsınız. Peki tüm bunlar nasıl oldu? İlişkinizde bir şeylerin yanlış gittiğini, bazı taşların yerinden oynadığını önceden farketmeniz mümkün. İlişkinizdeki görmezden gelmemeniz gereken 3 kırmızı bayrak uyarısı.. Kırmızı bayrak 1: Dengenin bozulması İlişkilerdeki en büyük...
  3. kavgaları bitiren cümleler

kavgaları bitiren cümleler

haklısın mümkündür seni seviyorum seni çok iyi anlıyorum eline sağlık sen bir tanesn özür dilerim senin yerin çok ayrı hayırlısı olur inş sen Allah'ın bir lutfusun problem değil teşekkür ederim kızgınlığım sana değil dualarım seninle bana biraz zaman tanı sen yapmazsın biliyorum canın sağolsun hakkını helal et senden razı olsun harika olmuş sen dünyanın...
  4. Evlilikte sevgiyi bitiren sebebler

Evlilikte sevgiyi bitiren sebebler

ilgisizlikle ilgili sözler ilgisizlik sözleri ilgisiz kocalar kocaların ilgisizliği evliliği bitiren nedenler Saygısızlık Kimi eşler, evlenir evlenmez "Karı-koca arasında resmiyet mi olur?" düşüncesiyle saygıyı rafa kaldırıyorlar. Halbuki saygı sevgiyi besler. Her kaba söz ve davranış, sevgi duvarından koparılan tuğladır. Sevgi neden ölür? Bitti,seninle aramızdaki sevgi öldü....
  5. Evliliği Bitiren Sebepler

Evliliği Bitiren Sebepler

evliliği bitiren nedenler evliliği bitiren sözler Artık mutlu evlilikler ne yazık ki eskisi kadar yok melekler . Yapılan araştırmalar, boşanmaların her geçen yıl artarak devam ettiğini gösteriyor. Neden bu kadar tahammülsüz olduk ? Evlilikleri bitiren sebepler neler ? Hangi yanlışlar evlilikleri uçurumun kenarına getiriyor ? Kısa ve öz bir şekilde aşağıda anlattık. Umarız evlilikleriniz...

Sayfayı Paylaş