Gülben'in İkizlerinin İlk Fotoğrafları

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

gülben ergenin ikizlerinin fotoğrafları gülben ergenin ikizlerinin resmi ergen resmi görüntüleri resimleri İnşallah en kısa zamanda Ares ve Güney bebek evlerine kavuşurlar :)

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Gülben Ergen'in 22 Haziran'dan beri hastanede tutulan ikizleri Ares ve Güney'i ziyaret etti. Bakan, Güney bebeği 'Günay' diye sevdi.

Gülben Ergen, 22 Haziran'da yedi aylık hamileyken doğum yapmıştı. Maslak'taki Acıbadem Hastanesi'nde dünyaya gelen ikizler, erken doğdukları için kuvöze konuldu. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, geçtiğimiz gün eşi Gülten Günay ile birlikte ikizleri ziyaret etti. Hastane girişinde eşi Mustafa Erdoğan ve oğlu Atlas'la birlikte bakan ve eşini karşılayan Gülben Ergen, heyecanını gizleyemedi. Bakan Günay, Ares ve Güney bebeklerin bulunduğu bölüme giderek, doktorlardan bilgi aldı. İkizlerle yakından ilgilenen Günay, bir ara Güney bebeği kucağına aldı ve onu kendi soyadını hatırlatarak 'Günay' diye sevdi. Bebeklerin, yarın taburcu edileceği öğrenildi.

Ben Abi Atlas'ım
    Mustafa Erdoğan ve Gülben Ergen çiftinin 2,5 yaşındaki oğulları Atlas, hastane bahçesinde üzerinde "Ben Abi Atlas'ım" yazılı tişörtüyle oynadı.

Gülben'in İkizlerinin İlk Fotoğrafları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gülben’le barıştı

Demet Akalın, bayramın ikinci günü Etiler’deki Keops Bar’da sahneye çıktı. Sahne öncesinde bir basın toplantısı düzenleyen Akalın, dargın olduğu, konuşmadığı Gülben Ergen’e bayram mesajı çektiğini söylerken, Ergen’den de cevap olarak güzel bir yanıt aldığını belirtti. Demet Akalın, "Ben zamanında Gülben Hanım’a bir cadalozluk yapmıştım bu yüzden küsmüştük. Ben küçük olarak mesaj çektim...
  2. Gülben Ergen - Küt küt

Şu başıma gelene bakın Aklımı oynatmam yakın Böyle bi durumu daha hiç Yazmadı tarihim Ne konuşacak lafım var Ne uyabileceğim bir hayat Fotoğrafı çekmeme rağmen Gittim bağlandım Küt küt atıyor kalbim Bitmedi gitti şu harbim Liseli kızlar gibi pırpır Uykusuz gecelere talim Ne ayıp biliyor Ne günah biliyor Esiyor aklına, geliyor apansız Aşk bunu hep yapıyor Ne tarzım tarzına uygun Ben...
  3. Gülben Ergen - Git

Yetti artık bıktım Yalan dolan sözden Her şeyimi aldı daha ne ister Aşk dediğin bir an seni mi bekler Ah bir aşık olsam oynar yer yerinden Git unutuluncaya kadar git Git yoruluncaya kadar git Git kırılıncaya kadar git Git yanılıncaya kadar git Bir zalimin ocağına Bir zalimin tuzağına Bir zalimin kucağına Düşe kalka git
  4. fotoğraf değil fotoğrafları çekenlerin fotoğrafları :D:D

her zaman fotoğraflarmı sergilenecek birazda o sergilenen fotoğrafları çekenleri sergileyelim :D:D O kuşun oraya konması için kaç saat beklediyse artık,:D:D yosun bağlamış arkadaş... ------------------------- Fotoğraf makinasını sıkı incelemeye almışlar.. -------------------------- Profosyenel Fotoğrafcı Sehbahası... ------------------------------- Ne gördüler acaba......
  5. Gülben'den Bu Su Hiç Durmaz

Yakın bir süre sonra piyasaya süreceği yeni albümü için son hazırlıklarına devam eden Gülben Ergen, albümünde Bülent Ortaçgil’e ait ‘Bu Su Hiç Durmaz’ adlı şarkıyı yorumladı. İşte şarkının bir kısmı; Kar Gibi Örttün Üstümü İçimde Tüm Çiçekler Birer Birer Titrediler Uykusuzluğundan Belli Kafanda Birikintiler Teker Teker Döküldüler Sen Hep Kendine Önlemler Aldın Ben Kendime Yasaklar...
  6. Gülben şaşırttı

aslında bu albümü dinleme fırsatım henüz olmadı fakat sadece 1 şarkısı var ki dinlemeye değer... Giden Günlerim Oldu...... GÜLBEN’DEN KÖTÜ BİR ALBÜM! GÜLBEN ERGEN’İN BEKLENEN ALBÜMÜ ÇIKTI.. ALIŞAGELDİĞİMİZ GÜLBEN ERGEN ALBÜMLERİNDEN ÇOK FARKLI BİR ALBÜM UZUN YOL ŞARKILARI.. DAHA DURU, DAHA SESSİZ, DAHA YALIN VE DAHA KÖTÜ.. Gecce.com'a gelen yorumlara bakıldığında, okurların da aynen böyle...
  7. Gülben Ergen çok kızacak!

gülben ergen, eşi, mustafa erdoğan, oğlu, atlas, oğlu atlas, haberleri Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan bir süredir ayrı yaşıyorlarmış Melek'ler. Haliyle oğlu Atlas'ı özleyen Mustafa Erdoğan, oğluyla hasret gidermek için gezmeye gitmiş ama bakın hiç mi hiç ilgilenmemiş. Hal böyle oluncada tabi ki Gülben'de kızar diyim yani ben :D:D:D:D Sevgili Melek'ler, işte o haber! Gülben çok...
  8. Tuba Büyüküstün ikizlerinin Cinsiyetleri

tuba büyüküstün resimleri ikizleri cinsiyetleri belli oldumu tuba büyüküstün hamile hamile mi tuba büyüküstün gelinliği hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Güzel oyuncu Tuba büyüküstün geçtiğimiz aylarda evlenmişti melekler. Tuba büyüküstün kimdir nedir necidir diye merak edenleriniz var formumuzda Tuba Büyüküstün kimdir Adlı yazımızı okuyabilirler. güzel oynucunun Evlilik haberini...
  9. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak'ın ikizlerinin adı

tuba büyüküstün ikizlerinin ismi tuba büyüküstünün bebeklerinin isimleri Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu olan ve hatta rol arkadaşı olan Onur Saylak'la dünya evine giren ünlü model ve oyuncu Tuba Büyüküstün'ün ikizleri dünyaya geldi Melek'lerim. Tuba Büyüküstün'ün ikizlerinin isimlerini merak edenler için bu yazımızda ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Temmuz ayında sürpriz bir nikah...
  10. Tuba Büyüküstün-Onur Saylak Çifti İkizlerinin İlk Tatili.....

Tuba Büyüküstün-Onur Saylak İkizleri Tuba Büyüküstün İkizlerinin İlk Tatili Tuba Büyüksütün Ve Onur Saylak Çiftinin yakın zamanda ikizleri olmuştu...Alışverişe çıktıkları zamanda haberini yayınlamıştık....İşte şimdide onlarla ilk tatillerinin haberini sunuyoruz sizlere... İkizlerin İlk Tatili Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çifti, ocak ayında dünyaya gelen ikiz bebekleriyle birlikte...

Sayfayı Paylaş