gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gülbeyaz Dizisi Genel Anlatım

Konu, 'TV dizisi' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gülbeyaz, dizisi, oyuncuları, bölüm özeti, konusu nedir, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz
    Gülbeyaz Dizisi oyuncuları ve resimleri hakkında sizlerleyim..

Yönetmenliğini Ömer Kızıltan'ın yaptığı, başrollerini Şevval Sam ve Nejat İşler'in paylaştığı dizinin konusu; üç kuşaktır birbirine düşman olan Karadenizli Demiroğlu ve Dursunoğlu ailelerinin gençlerinin birbirine aşık olması üzerine kurulmuştur.

Şevval Sam, Nejat İşler, Meral Çetinkaya, Kamran Usluer, Bora Ayanoğlu, Yeşim Ceren Bozoğlu, Serdar Orçin, Ercü Turan, Burak Sarımola, Haldun Boysan, Berk Yarıcı, Erkan Cihangir, Selin İşcan, Özlem Çınar, Savaş Akova, Sermim Hürmeriç, Halil Kumova, Cüney Türel, Mine Tugay, Naz Elmaz, Alican Yarka, Selma Kutluğ, Ceren Şekercioğlu, Bedia Ener gibi oyuncular rol alıyor.

Dizi Çoktan sona erdi fakat paylaşımımız olsun istedim.

Gülbeyaz Dizisi Genel Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlbeyaz

GÜlbeyaz

bu dizi 2001-2002 yılı arasında sevgili ÖZER KIZILTAN yönetmenliğinde ŞEVVAL SAM ve NEJAT İŞLER'in başrollerini,güzel,dramatik ve bir o kadar da eğlenceli bir dizidir...Bu proje bir karadeniz dizisi olmasına rağmen tahmin edilenden çok ilgi görmüş ve de Türkiye'deki sayılı dizilerin arasına girmeyi başarmıştır..Projenin bu kadar ilgi görmesinde muhteşem bir ekibin yanı sıra Türkiyenin...
  2. Peygamber Efendimizin Hayatı Genel Anlatım

Peygamber Efendimizin Hayatı Genel Anlatım

peygamberimizin halalarının isimleri peygamber efendimizin hayatı anlatımlı peygamber efendimizin hayatı PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.V)' in HAYATI Hz.Peygamber (s.a) kayıtsız şartsız yeryüzü halkının neseb yönünden en hayırlısıdır. Nesebinin şerefi en yüksek doruk noktasındadır. Buna düşmanları bile şahitlik ederlerdi. Bu yüzden düşmanı olan Ebu Sufyan, Bizans hükümdarının huzurunda...
  3. Küçük Hanımefendi Dizisi Genel Hikaye (Trt 1)

Küçük Hanımefendi Dizisi Genel Hikaye (Trt 1)

küçük hanımefendi dizisinin konusu küçük hanımefendi dizisi konusu trt dizisi Trt ekranlarında yayınlanmaya başlayan Küçük Hanımefendi dizisinin konusu aslında hemen hemen hepimiz biliyoruz kızlar... Daha önce Hülya Koçyiğit ve Belgin Doruk tarafından canlandırılan Küçük Hanımfendi dizisinin tanıtımına geçiyorum... Babasının ölümünden sonra, hasta olduğuna inandırılarak kapatıldığı odada...
  4. Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

Gül beyaz dizisi var karadenizden istanbula gelen 2 düşman ailenin çocukları ile ilgili bir dizi heralde kimler oynuyor bu dizide resimleri isimleri var mı
  5. ''Gülbeyaz'' Dizisi Yepyeni Bir Kadroyla Ekranlara Geri Dönüyor!

''Gülbeyaz'' Dizisi Yepyeni Bir Kadroyla Ekranlara Geri Dönüyor!

gülbeyaz, yeni dizi, eri dönüyor, yeni kadrosu, oyuncuları, kimler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Geçtiğimiz yıllarda merhum müzisyen Kazım Koyuncu'nun hazırladığı müzikler ve Şevval Sam'la Nejat İşler'in oyunculuğuyla ekranlara gelen ''Gülbeyaz'' dizisi geri dönüyor melekler :) Yeni dönemde tekrar çekilmesi planlanan dizi için bu kez survivor birincilerinden Merve Oflaz ve...

Sayfayı Paylaş