gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gül beyaz dizisi var karadenizden istanbula gelen 2 düşman ailenin çocukları ile ilgili bir dizi heralde kimler oynuyor bu dizide resimleri isimleri var mı

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lost dizisi konusu ve oyuncuları

Lost dizisi konusu ve oyuncuları

lost oyuncularının gerçek isimleri lost oyuncu isimleri oyuncuları dizisi oyuncuları oyuncularının Korkunç bir uçak kazası... Issız bir adaya düşerek kurtulan 48 kazazede... Ve onları bu adada bekleyen daha korkunç bir tehlike... Bu ıssız Güney Pasifik adasında hayatta kalmayı başaran toplumun her kesiminden gelen bu insanlar, sadece adada hayatta kalabilmek için değil, aynı zamanda adanın...
  2. Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Selam arkadaşlarım Firar diye starda bir dizi oynayacak 16 eylül cuma günü saat 8 de bu dizinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  3. Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

kızlar alemin kralı isimli dizinin konusu oyuncu kadrosu ve oynayan kişiler kimler bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  4. Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

Merhaba yeni sezon dizileri arasında benim ilgimi çeken bir dizi oldu şuan heralde tanıtımları yapılıyor ve ne zaman ekranlara merhaba diyecek bilmiyorum da oyuncu kadrosunu merak ettim acaba aranızda Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  5. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)

Sayfayı Paylaş