gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Star Tv'nin sevilen dizisi "Bir Çocuk Sevdim"in başarlı ve güzel oyuncusu Gülcan Arslan'ın ismi daha önce yönetmeniyle anılmış ve Arslan dedikoduları yalanlamıştı.
    Dizinin tatile girmesiyle soluğu Çeşme'de alan Gülcan Arslan söylentileri yalanlarcasına Beşiktaşın başarılı oyuncusu ibrahim Toraman ile görüntülendi.

Rahat tavırları ile dikkat çeken ikili denizin ve güneşin tadını birlikte çıkardılar.

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülcan Arslan Resimleri

Gülcan Arslan Resimleri

Gülcan Arslan Resimleri istiyorum lütfen duyun sesimi de bana Gülcan Arslan Resimlerini verin kızlar
  2. Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak biliyor musunuz

Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak biliyor musunuz

Kızlar Adını Feriha Koydum bitecek final yapacak demişlerdi ama bitmiyormuş ve Hazal Kaya da diziden ayrılacakmış. Peki Feriha diziden ayrılırsa Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak gerçi tadı da kalmaz bence Feriha gidiyorsa bitsin dizi:S
  3. Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Merhaba ben koyu bir Çağatay Ulusoy hayranıyım ve Çağatay Ulusoy ile ilgili tüm haberleri öğrenmek istiyorum ve şimdide sizden Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim yazmanızı rica ediyorum.
  4. Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz

Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz? Ben Aras Bulut İynemli (Mete) hayranıyım sevgilisi varmış merak ettim kim diye:)
  5. Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.

Sayfayı Paylaş