gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gülçin'i oğluna istedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses gülçini oğluna istedi İbrahim Tatlıses, Hepsi grubunun üyelerinden Gülçin'i, canlı yayında oğlu İdo'ya istedi.

İbrahim Tatlıses, "İbo Show"a konuk aldığı Hepsi grubunun üyelerinden Gülçin'i, canlı yayında oğlu İdo'ya istedi.
    Gülçin Ergül'ün aşık olmak için Bodrum'da "koca bulduran" diye satılan kolyelerden aldığını söylemesi, Tatlıses'i şaşırttı. Ünlü türkücü hemen "Bu kızı da kim almaz be! Ben onu Allah'ın emri peygamberin kavliyle oğlum İdo'ya" diye söze girdi. Hepsi üyeleri de cümlenin tamamlanmasını beklemeden "Verdik gitti" dedi. Gülçin ise yorum yapmayıp gülmekle yetindi.

hürriyet.com

Gülçin'i oğluna istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  2. Hepsi'nin Gülçin'i Neden Ayrılmış?

Hepsi'nin Gülçin'i Neden Ayrılmış?

hepsi neden ayrıldı gülçin gruptan neden ayrıldı gülçin gruptan EREN, YASEMİN, CEMRE VE GÜLÇİN ADLI DÖRT GENÇ KIZDAN OLUŞAN HEPSİ GRUBUNDA SULAR DURULMAK BİLMİYOR... Dubai'de yaşayan bir işadamıyla evlilik hazırlığı içinde olan Gülçin, gruba dönmeme kararı aldı. Gülçin'in bu kararı verme nedeni olarak; aynı zamanda grup üyelerinden Cemre'nin annesi de oyan menajerleri Şebnem...
  3. Hepsi Grubunun Gülçin'i albüm hazırlığında

Hepsi Grubunun Gülçin'i albüm hazırlığında

oynadıkları hepsi1 dizisinde çocuklar tarafından özellikle çok sevilen Gülçin olaylı bir şekilde bağlı olduğu gruptan ayrılmıştı şimdi ise tek başına kendi ayakları üstünde albüm çıkaracakmış.... GÜLÇİN STÜDYOYA GİRİYOR ‘HEPSİ’ MÜZİK GRUBUNDAN OLAYLI BİR ŞEKİLDE KOPAN GÜLÇİN, AVRUPA MÜZİK İLE SÖZLEŞME İMZALADI Solo albüm için çok yakında stüdyoya girecek olan Gülçin prodüktörü...
  4. vatan istediler

vatan istediler

Vatan istediler.Olur, veririz dedik, Vatanı vereceğiz sandılar.. Biz size vatan değil, Vatan uğruna canımızı veririz demek istedik....! Vatan istediler. Bizim değil ki dedik. Vatanı sahipsiz sandılar, Biz, bu vatan sahipsiz demedik, Biz, bu vatanın emanetcisiyiz demek istedik....! Vatan istediler.Şimdimi dedik... Pazarlık yapıyoruz sandılar, Biz..., pazarlık yapalım demedik, Ecelinize bu...
  5. Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

:esra:ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEP HAYALİMDE SEVDİĞİM RÜYALARIMDA GÖRDÜĞÜM ERKEKLE EVLENİP ONDAN KIZ ÇOCUĞUM OLMASINI HAYAL ETMİŞTİM EVET RÜYALARIMDAKİ PRENSİMLE EVLENDİM AMA HER HAMİLELİMDE HEP KIZ İSTEDİM BU İSTEĞE O KADAR İNANDIMKİ 9 AY BOYUNCA KIZIM OLCAK DEDİM UTROSONA İNAT! AMA 3 GEBELİĞİMDEDE ERKEK OLDU ALLAH OĞULLARIMA ÖMÜR VERSİN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUMDA İYİKİ BU KADAR YAKIŞIKLI OĞULLARIM OLMUŞ...

Sayfayı Paylaş