gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gülden Karaböcek Hatıran Yeter & Güneş Topla Benim İçin 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir zamanların en popüler sanatçılarından biri olan Gülden Karaböcek müzik piyasasına yeni bir albüm çıkararak yeniden merhaba diyen sanatçılardan.Sizlere sanatçının yeni albümünün tanıtımına geçiyorum [​IMG][​IMG] 1. Güneş Topla Benim İçin
    Söz: Ülkü Tamer Müzik: Zülfü Livaneli
    2. Hava Nasıl Oralarda
    Söz & Müzik: Adnan Ergil
    3. Vira Vira
    Söz: A. Turgay Fişekçi Müzik: Derya Köroğlu
    4. Karadut
    Söz: Bedri Rahmi Eyüboğlu Müzik: Fatih Kısaparmak
    5. Ağlama Bebeğim
    Söz & Müzik: Ahmet Kaya
    6. Seferberlik
    Söz & Müzik: Fatih Kısaparmak
    7. Hatıran Yeter
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Yılmaz Tatlıses
    8. Susun Ağlayacağım
    Söz & Müzik: Yonca Pekyürek
    9. Bitmeyen Hatıralar
    Söz & Müzik: Seyhun Çelik
    10. Gözlerin
    Söz & Müzik: Zülfü Livaneli
    11. Kır Kahvesi
    Söz: A. Erol Göksu Müzik: Suat Sayın
    12. Günlerin Olur
    Söz: Cihan Aksan Müzik: Yılmaz Tatlıses

Gülden Karaböcek Hatıran Yeter & Güneş Topla Benim İçin 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim gozlerinde konusmalıydı kalbim kalbimde ağlaşmalıydı boynuna sarılan ben olmalıydım ben...
  2. Zülfü Livaneli - Güneş Topla Benim İçin

Zülfü Livaneli - Güneş Topla Benim İçin

Seher yeli çık dağlara Güneş topla benim için Haber ilet dört diyara canım Güneş topla benim için Umutların arasından Kirpiklerin karasından Döşte bıçak yarasından canım Güneş topla benim için Seher yeli yar gözünden Havadaki kuş izinden Geceleyin gök yüzünden canım Güneş topla benim için
  3. Ferdi Tayfur - hatıran yeter

Ferdi Tayfur - hatıran yeter

Senden bir hatıra bana bu şarkı, Bir gün gitsen bile hatıran yeter, Unutmak mümkün mü böyle bir aşkı Bir gün gitsen bile hatıran yeter... Bir yanda yaşanan o güzel günler Bir yanda anılar bir yanda dünler Seni yaşatacak neler var neler Bir gün gitsen bile hatıran yeter... Bilinmez neleri getirir zaman Bilinmez neleri getirir zaman Aşka bir hatıradır maziden kalan Bir gün gitsen bile hatıran...
  4. gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek ben olmalıydım gylten karabocek gülden karaböcek sen olmalıydın BEN OLMALIYDIM o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim...
  5. Birgün gitsen bile hatıran yeter...

Birgün gitsen bile hatıran yeter...

Kıvrandığım gecelerin gözyaşlarıma kattığı rengi bilemezsin sen... senden gelen acının dahi beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam sana... Sana anlatabileceğim tek şey aşkımdır ama belki kelimeler kifayetsiz kalır ona!! gidişine ayarladığım gözyaşlarımın akışını.. sen her gittiğinde daha bir coşkuyla akıyorlar çünkü seni o zaman daha çok hissediyorum.. daha çok içimi yakıyor.. varlığın...

Sayfayı Paylaş