gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülden Karaböcek - Otel Odaları

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Pencerelerine ışıklar düşen Ah otel odaları, otel odaları Sarı, yeşil, kırmızı, mor
    Hepsi de acının değişik tonları
    Ah otel odaları, otel odaları
    Yalnızlığın mezarları
    Otel odaları, otel odaları
    Sürgünlerin, gurbetlerin diyarı

Hergece sabaha karşı dönersin
    Bir bardak su durur masanın üzerinde
    Sabahtan kalma peynir ekmek kırıntıları
    Rutubetli duvarlarında hayallerin gezinir
    Yatağında küflenmiş bir battaniyeyle dertleşirsin
    Bitmiştir gece şimdi artık kendi kendinlesin
    Ah otel odaları, otel odaları
    Yalnızlığın mezarları
    Otel odaları otel odaları
    Sürgünlerin, gurbetlerin diyarı

Gülden Karaböcek - Otel Odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Sürünüyorum

Gülden Karaböcek - Sürünüyorum

Döndürsene beni senin yoluna Kahreden dünyamda sürünüyorum Huzursuz geceler korkulu düşler Bakta gör halimi sürünüyorum Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim Ellerim bağrımda perişan kaldım Birgün değil sana hergün yalvardım Duymadım sesimi sürünüyorum x 2 Lay lay lay lalala lala la Avutmaya güne bin ümit verip Ağlatıyor sonra hüsranlar gelip Baştan yarat beni dertten eleyim Acı bu halime...
  2. Gülden Karaböcek - Sen Evlisin

Gülden Karaböcek - Sen Evlisin

Biliyorum evlisin Seni bekliyor yuvan Ayrilip gitmelisin Daha geçmeden zaman Aski bulduk zamansiz Ne yapsakda faydasiz Kavusmamiz imkansiz Dayan yüregim dayan Kahrolmadan ikimiz Bitmeli bu sevgimiz Bu bizim kaderimiz Dayan yüregim dayan Unutmaki evlisin Yuvana dönmelisin Sen artik gitmelisin Vakit çok geç olmadan Ümitsiz yasamak zor Severken ayrilmak zor Kader böyle istiyor Dayan...
  3. Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim gozlerinde konusmalıydı kalbim kalbimde ağlaşmalıydı boynuna sarılan ben olmalıydım ben...
  4. Gülden Karaböcek - Anadan Ayrı

Gülden Karaböcek - Anadan Ayrı

çeken bilir şu gurbetin acılarını çeken bilir şu gurbetin acılarını dinle Geldi geçti en güzel yıllarım Sararken kırıldı aşka doymayan kollarım Benim gibi sevdiğine hasret kalanlar Garip gibi köşelerde hep ayrı ayrı Anadan ayrı babadan ayrı Bir de yardan ayrı kaldım hepsinden acı Çeken bilir şu gurbetin acılarını Uykusuz geçen gecelerin sancılarını Kim özlemez ana baba bacılarını Bir de...
  5. gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek ben olmalıydım gylten karabocek gülden karaböcek sen olmalıydın BEN OLMALIYDIM o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim...

Sayfayı Paylaş