gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülden Karaböcek - Sen Evlisin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Biliyorum evlisin Seni bekliyor yuvan Ayrilip gitmelisin
    Daha geçmeden zaman

Aski bulduk zamansiz
    Ne yapsakda faydasiz
    Kavusmamiz imkansiz
    Dayan yüregim dayan

Kahrolmadan ikimiz
    Bitmeli bu sevgimiz
    Bu bizim kaderimiz
    Dayan yüregim dayan

Unutmaki evlisin
    Yuvana dönmelisin
    Sen artik gitmelisin
    Vakit çok geç olmadan

Ümitsiz yasamak zor
    Severken ayrilmak zor
    Kader böyle istiyor
    Dayan yüregim dayan

Bu ask hüsran dolsada
    Hasret bizi yaksada
    Unutmak zor olsada
    Dayan yüregim dayan

Kahrolmadan ikimiz
    Bitmeli bu sevgimiz
    Bu bizim kaderimiz
    Dayan yüregim dayan

Unutmaki evlisin
    Yuvana dönmelisin
    Sen artik gitmelisin
    Vakit çok geç olmadan

Gülden Karaböcek - Sen Evlisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Sürünüyorum

Gülden Karaböcek - Sürünüyorum

Döndürsene beni senin yoluna Kahreden dünyamda sürünüyorum Huzursuz geceler korkulu düşler Bakta gör halimi sürünüyorum Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim Ellerim bağrımda perişan kaldım Birgün değil sana hergün yalvardım Duymadım sesimi sürünüyorum x 2 Lay lay lay lalala lala la Avutmaya güne bin ümit verip Ağlatıyor sonra hüsranlar gelip Baştan yarat beni dertten eleyim Acı bu halime...
  2. Gülden Karaböcek - Otel Odaları

Gülden Karaböcek - Otel Odaları

Pencerelerine ışıklar düşen Ah otel odaları, otel odaları Sarı, yeşil, kırmızı, mor Hepsi de acının değişik tonları Ah otel odaları, otel odaları Yalnızlığın mezarları Otel odaları, otel odaları Sürgünlerin, gurbetlerin diyarı Hergece sabaha karşı dönersin Bir bardak su durur masanın üzerinde Sabahtan kalma peynir ekmek kırıntıları Rutubetli duvarlarında hayallerin gezinir Yatağında küflenmiş...
  3. Gülden Karaböcek - Diyemedim

Gülden Karaböcek - Diyemedim

Zehroldu Icimde Bir Bir Umutlar Yasadimmi Ben Bilemedim Zehroldu Icimde Bir Bir Umutlar Yasadimmi Ben Bilemedim Herkez Sordu Seni Bana Biz Ayrildik Diyemedim Herkez Sordu Seni Bana Biz Ayrildik Diyemedim Diyemedim Diyemedim Biz Ayrildik Diyemedim Diyemedim Diyemedim Biz Ayrildik Diyemedim Ümitle Basladi Senle Askimiz Neden Ayrildik Bilemedim Ümitle Basladi Senle Askimiz Neden Ayrildik...
  4. Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim gozlerinde konusmalıydı kalbim kalbimde ağlaşmalıydı boynuna sarılan ben olmalıydım ben...
  5. gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek ben olmalıydım gylten karabocek gülden karaböcek sen olmalıydın BEN OLMALIYDIM o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim...

Sayfayı Paylaş