gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

güldünyamın fasulyesine:)))))

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güldünyam az önce bize öyle bir haber verdinki canım gerçekten bizde şu an sevincini ve heyecanını paylaşıyoruz Allah sağlıklı ve sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah:) darısı tüm bebiş isteyenlerin başına diyorum hadi kızlar sizler çalışmaya devam azmin elinden bişey kurtulmazmış:D

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: güldünyamın fasulyesine:)))))
    Gerçekten de sinirli ve stresli bir günümde aldığım en güzel haberdi. Çok sevindim bu fasulye haberine :D Allah hayırlı hamilelikler, doğumlar nasip etsin birtanem. Herşey gönlüne göre olsun. Burada hepimizin duası seninle. Bebişini biran önce kucağına almanı nasip etsin Allah. Kendine daha çok dikkat et artık :)

3. ramsess

ramsess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bacım en içten dileklerimle bebeğini kutluyorum hayırlı anasını babasını sayan seven hayırlı bir evlat olur işallah rızkı şansı hep bol olsun allah tamamına erdirsin

4. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Allah " SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK "nasip etsin hayırlı sağlıklı evladı olsun işallah..........

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

şimdi biz tizzemi oluyoz :D:D fasulyoşun bir sürü melek tizzesi var:D:D
    canım gerçekten çok hoş bir haber ALLAH annesine babasına ve vatanına hayırlı bir evlat nasip etsin inş ve ALLAH seni hamileliğin süresince darda bırakmasın;)
    ve yüce RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin :amen:

6. rukiye

rukiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allah uzun ömürler versin inşaallah

güldünyamın fasulyesine:))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİhİrlİ Fasulye

Sİhİrlİ Fasulye

SİHİRLİ FASULYE Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmış. Bir gün o kadar zor bir duruma düşmüşler ki, kadıncağız ellerinde kalan tek mal varlığını, Süt Beyazı isimli ineklerini satmaya karar vermiş. Oğluna ineği pazara götürüp satabileceği en iyi fiyata satmasını söylemiş. Delikanlı pazara giderken yolda tuhaf...
  2. Fasulye

Fasulye

rüyada fasulye turşusu görmek rüyada taze görmek Rüyada fasulyeler görmek kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün. Fasulye, hastalık demektir. Fasulye kurumuş ve buruşmuş ise hayal kırıklığına uğrayacaksınız.Bolluk, zenginlik, paradır. Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna göre yorumlanır.Rüyanizda fasulye görmek sansla yorumlanir. Rüyanizda...
  3. Güldünya’ istanbul'da çekilicek

Güldünya’ istanbul'da çekilicek

BİR AKRABASI TARAFINDAN TECAVÜZE UĞRADIKTAN SONRA HAMİLE KALAN VE İSTANBUL’A AMCASININ YANINA GÖNDERİLEN GÜLDÜNYA, HENÜZ 22 YAŞINDA HAYATA VE ÇOCUĞUNA DOYAMADAN KARDEŞLERİ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ. Bu olayın ardından töre cinayetleri de daha detaylı bir şekilde konuşulmaya başlanmış ve Güldünya’nın adı bu tür cinayetlerle özdeşleştirilmişti. İşte bu sarsıcı olaydan sonra, Kadın...
  4. BKM'de 'Güldünya Konseri'

BKM'de 'Güldünya Konseri'

13 kadın sanatçı 'Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı yararına düzenlenecek konserde bir araya gelecek. Türkiye'nin 13 ünlü kadın sanatçısı, ''Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı''nı kullanma bilincinin arttırılması için ''Güldünya Konseri''nde bir araya gelecek. Alınan bilgiye göre, 9 Mart pazartesi akşamı Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da gerçekleşecek ''Güldünya Şarkıları'' konserinde,...
  5. Güldünya - gül dünya

Güldünya - gül dünya

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Temsilciliği'nin düzenlediği "Güldünya'ya Mektup" yarışması sonuçlandı. İki yıl önce kardeşleri tarafından "töre" gerekçesiyle öldürülen Güldünya'ya 85'i erkek 302 kişi mektup yazdı. Mektup sahiplerinden en genci 12, en yaşlısı 86 yaşındaydı. 38 kişi de cezaevinde sarıldı kâğıda kaleme... Sonuçta, 1982 Balıkesir doğumlu, Eskişehir Anadolu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş