gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Güldür Gül İlahisinin sözleri burada kızlar

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bugün ben şahımı gördüm ilahi bugün ben şahımı gördüm ilahisi Bugün ben şâhımı gördüm çeşmi cemâli güldür gül Gül olanın aslı güldür peygamberin nesli gül
    Kusuru gül yaşı güldür toprağı gül taşı güldür
    Girdim şahın bahçesine cümlesi aşı güldür gül
    Asmasında gül dalları kovanında gül balları
    Ağacında gül hâlleri servi pınarı güldür gül
    Arkı akar çarkı döner gülden değirmeni döver
    Yine gülden gül üğütür bendi ırmağı güldür gül Gülden terâzi yaparlar gül ile gülü tartarlar
    Gül alırlar gül satarlar çarşı pazarı güldür gül
    Açıl gel ey gonca gülüm ağlatma şeydâ bülbülün
    Bu inleyen garib dilin âh-u efgânı güldür gül
    Gel hâ gel ha gül Nesîmi geldi yine gül mevsimi
    Bu feryad bülbül sesimi sesi feryâdı güldür gül

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Güldür Gül İlahisinin sözleri burada kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül Kız

Gül Kız

Gül Kız Genc adam, işe giderken hergün yolunun üzerindeki güllerle dolu bahceye bakmadan geçemezdi.Her sabah o rengarenk güller içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikce güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya başladı. Çünkü, son günlerde o evde, tül perdenin gerisinde bir genç kızın silüetini görüyordu. Her geçisinde güllere ve pencerede belli belirsiz görünüp kaybolan genc...
  2. gül kız

gül kız

Genc adam, işe giderken hergün yolunun üzerindeki güllerle dolu bahceye bakmadan geçemezdi.Her sabah o rengarenk güller içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikce güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya başladı. Çünkü, son günlerde o evde, tül perdenin gerisinde bir genç kızın silüetini görüyordu. Her geçisinde güllere ve pencerede belli belirsiz görünüp kaybolan genc kıza...
  3. Gül Kız

Gül Kız

Genç adam, işe giderken hergün yolunun üzerindeki güllerle dolu bahçeye bakmadan geçemezdi. Her sabah o rengarenk güller içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikçe güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya başladı . Çünkü, son günlerde o evde, tül perdenin gerisinde bir genç kızın silüetini görüyordu. Her geçişinde güllere ve pencerede belli-belirsiz görünüp kaybolan genç kıza...
  4. Gül Yüzünü İlahisini seviyor musunuz

Gül Yüzünü İlahisini seviyor musunuz

Gül Yüzünü İlahisi muhammedin gül yüzüne muhammedin gül yüzüne ilahisi Post Gül Yüzünü Gül yüzünü rüyamızda Gürelim ya RESULALLAH Gül bahçene dünyamızda Girelim ya RESULALLAH Sensin gönüller sultanı Getiren yüce Kur'anı Uğruna tendeki canı Verelim ya RESULALLAH Aşkınla yaşarır gözler Hasretinle yanar özler Mubarek ravzana yüzler Sürelim ya RESULALLAH Veda edip masivaya Yalvarıp yüce...
  5. Gül Yüzünü İlahisi sözleri burada kızlar

Gül Yüzünü İlahisi sözleri burada kızlar

Gül Yüzünü İlahisi Gül yüzünü rüyamızda Gürelim ya RESULALLAH Gül bahçene dünyamızda Girelim ya RESULALLAH Sensin gönüller sultanı Getiren yüce Kur'anı Uğruna tendeki canı Verelim ya RESULALLAH Aşkınla yaşarır gözler Hasretinle yanar özler Mubarek ravzana yüzler Sürelim ya RESULALLAH Veda edip masivaya Yalvarıp yüce Mevlaya Şefaat - Mustafa' ya Erelim ya RASULALLAH Levleke dedi...

Sayfayı Paylaş