gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gülelimmi?Gülelim

Konu, 'Karikatürler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Azıcık gülümsemek için okuyverin kızlar :D:D [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha güzeldi :)

Gülelimmi?Gülelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülelim

Gülelim

Kızılderinin teki keçilerini otlatıyormuş. Derken bir cowboy gelmiş ve sormuş: - Senin köpeğin mi? - O köpek benim olmak! - Onunla konusabilir miyim? - Köpek konuşamamak! Cowboy köpeğe yaklaşır. - Nasılsın? - Fena değil! (Kızılderili şaşkın...) - Bu kızılderili senin sahibin mi? - Evet. - Sana iyi davranıyor mu? - Evet, çok iyi. Günde iki kez tuvalet için...
  2. biraz gülelim:)

biraz gülelim:)

kaynak:internet
  3. Azcıkta gülelim

Azcıkta gülelim

Karikatürlerle gülmeye ne dersiniz melekler hadi bakalım...
  4. Birazda Gülelim..

Birazda Gülelim..

Hadi birazda gülümseme zamanı.. Bir fakir Kırşehirli paraya çok sıkışmış. Her türlü çareye başvurmuş yardım eden olmamış. Son çare olarak 'Allah sıkışan kuluna yardım eder' inancından hareketle Allah'a mektup yazmaya karar vermiş. 'Cenab-ı Allah Yüksek Katına' diye başlamış ve 'Allah'ım ne olur bana bir yüz milyon lira gönder' diye bitirmiş. Zarfın üzerine de 'Esirgeyip bağışlayan Yüce...
  5. birazda gülelim

birazda gülelim

DUVAR YAZILARI Gökyüzü..Güneş...Sahil.. Gelde ödev yap! Kopya bir sanattır ama bizim öğretmen sanattan anlamıyor! "Acele kan aranıyor grubu önemli değil" imza: wampir! Nişanlıyken erkek konuşur kız dinler;evlenince ikisi konuşur mahalle dinler ! Sabah kahvaltı edemedim çünkü seni düşünüyordum... Öğlen yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum... Akşam yemek yiyemedim çünkü...

Sayfayı Paylaş