gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güler Duman - Yaz Baharı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yaz Baharı Geldi Geçti Ömrümün Hazan Yeli Talan Etti Gidiyom Vahı Kaldı Ahi Geçti Ömrümün
    Bu Gün Yarin O Da Bitti Gidiyom

Önce Emekledim Sonra Yürüdüm
    Niceleri Pesim Şifa Sürüdüm
    Bunca Yıldır Ucun Ucun Eridim
    Yok Oldu Bedenim Bitti Gidiyom

Eroglu'yum Ummanlara Dalarım
    Bir Dokunsan Bin Bir Derdi Sayarım
    Zembereğin Bozuk Yoktur Ayarım
    Ayları Yıllarca Kattım Gidiyom

Eroglu'yum Efkarımdan Söyledim
    Derman Arar İken Derdi Boyladım
    Bilmezler Ki Kaç Hekime Söyledim
    Daldım Ummanlara Aktım Gidiyom

Güler Duman - Yaz Baharı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu

Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu

Yarim Mendilin Ucunu Yaktı Tükettim Ömrümü De Yoluna Baktım Ya Senin Tecellin Ya Benim Bahtım Gitti Gurbet Ele De Gelir Mi Bilmem Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi Çıkmış Dam Başına Milinen Oynar Topla Zülüflerini De Yelinen Oynar Gözü Kör Olmaya Zalımın Kızı Terk Etmiş Beni De Elinen Oynar Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi
  2. Güler Duman - Türkülerle Gömün Beni

Güler Duman - Türkülerle Gömün Beni

güler duman kızmı kaçırdı Birgün mutlak öleceğim türkülerle gömün beni Birgün mutlak öleceğim türkülerle gömün beni Size veda edeceğim türkülerle gömün beni... Size veda edeceğim türkülerle gömün beni... Sazımı asın duvara yalnız kalsın bahtı kara vasiyetim tüm dostlara türkülerle gömün beni. Sazımı asın duvara yalnız kalsın bahtı kara vasiyetim tüm dostlara türkülerle gömün beni......
  3. Güler Duman - Şu Yalan Dünyaya

Güler Duman - Şu Yalan Dünyaya

Şu yalan dünyaya geldim giderim Gönül senden özge yar bulamadım Yaralandım al kanlara belendim Elimin kanını yur bulamadım Güzellerin zülfü destedir deste Erenler Hak için oturmuş posta Bir zaman sağ gezdim, bir zaman has Hasta halin nedir, der bulamadım Pir Sultan Abdal`ım, dağlar ben olsam Üstü mor sümbüllü bağlar ben olsan Alem çiçek olsa, arı ben olsam Dost dilinden tatlı...
  4. Güler Duman

Güler Duman

güler duman erkek mi güler duman lezbiyenmi kızmı kaçırdı neden erkek gibi giyiniyor 01 Hayirsiz 02 Ayaz Yarim 03 Düzeni Bozuldu Dünyanin 04 Kul Yarasi 05 Öteki Yarim 06 Hasret 07 Ye Hele Bebegim 08 Islanmis KIrpiklerin 09 Can Ana 10 Unutuldun 11 Insaf Eyle 12 Yoruldum 13 Nerdesin 14 Ela Gözlüm 15 Zalim Ayrilik 16 Ayrilik ( Saadet Telli ) 17 Halaylar
  5. Güler Duman & Mustafa Özarslan konseri

Güler Duman & Mustafa Özarslan konseri

güler duman konserleri mustafa özarslan konserleri güler duman konser mustafa özarslan 2011

Sayfayı Paylaş