Güler Duman

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

 1. güler duman erkek mi güler duman lezbiyenmi kızmı kaçırdı neden erkek gibi giyiniyor
  [​IMG]

  01 Hayirsiz
  02 Ayaz Yarim
  03 Düzeni Bozuldu Dünyanin
  04 Kul Yarasi
  05 Öteki Yarim
  06 Hasret
  07 Ye Hele Bebegim
  08 Islanmis KIrpiklerin
  09 Can Ana
  10 Unutuldun
  11 Insaf Eyle
  12 Yoruldum
  13 Nerdesin
  14 Ela Gözlüm
  15 Zalim Ayrilik
  16 Ayrilik ( Saadet Telli )
  17 Halaylar
  1 kişi bunu beğendi.
 2. Öyle haberler Güler Duman hakinda herzaman cikiyor bence yalan seyler bunlar, zaten önemli olan kendi fikrim bu yaptigi sanat. Ohaberlerde döecek olursam kendisi de acilamada bulundu bu durum icin. Bir Gazetenin kücük bölümünü paylasmak istedim sizinle.


  [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Türkiye’de yayımlanan bazı gazeteler, 2001yılında, Güler Duman’ın, yıldırım aşkıyla vurulduğu belirtilen Hannover Musikhochschule'de müzik dersleri verdiği 19 yaşındaki gurbetçi bir kızı kaçırdığı iddia edilmişti.[/FONT]

  [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Saç kesiminden giyimine kadar yaptığı tercihleriyle dikkat çeken ve 8 yıl önce Almanya’da kız kaçırdığı iddia edilen Türk Halk Müziği Sanatçısı Güler Duman, bu iddialara ise “Ben lezbiyen değilim” diyerek cevap verdi. Duman hakkında çıkan kız kaçırdığı yönündeki haberleri yalanladı. Sanat hayatındaki 30’uncu yılına giren, Almanya’daki üniversitelerde Türk Halk Müziği ve dünya ritimleri konusunda seminerler de veren, Duman, “Gazeteler, kız kaçırdığımı yazdı. O dönem yalanladım, kimse yayınlamadı. Şimdiye dek de bana bu konuyu soran olmamıştı. Ben eşcinsel, lezbiyen falan değilim. Saç kesimim, kıyafet tercihime gelince, ben, böyle gördüm, böyle yetiştim” diye konuştu.[/FONT]


  Bildigim Güler Duman bu konu acilinca herzaman bunu der Babam evin tek cocugu oldugum icin beni Erkek gibi yetisdirdi o yüzden herzaman Lesbiyen damgasini yedim .  Yinede düsüncelerinize saygi duyuyorum, ben kendisnin yorumunu ve sesni begendigim icin paylastim yeni Albümü.
 3. "Gözünle gördüğünün yarısına inan, kulağınla duyduğunun hiçbirine inanma"

  "Çamur at, tutmasa da izi kalır" şeklindeki Yahudi atasözü ne kadar önemli bir gerçeği dile getiriyor. İnsafsızın biri, dedikodu kuyusuna bir taş attı, çıkarabilene aşk olsun. Pek çok sanatçı bu tür tercihlerini rahatça ifade ediyor ve her şeye rağmen toplumda kabul de görüyor. Güler Duman, eğer lezbiyen olmadığını söylüyorsa beyanına itibar etmek durumundayız. Aksi olsaydı bunu ifade edecek kadar cesaretinin olduğuna da inanıyorum. Ama değilim diyorsa neden hâlâ irdeleyip duruyoruz? Sanatçı Güler Duman belli değerleri taşıyan birisi olmalı ki böyle bir yakıştırmayı reddediyor. Ayrıca unutmayalım ki "ibadet de kabahat de gizlidir" şeklinde bir toplumsal düstur vardır. Bunun anlamı şudur: İnsanların şahsî fiilleri toplumda yer edinmelerine veya dışlanmalarına sebep olmamalıdır. Birazcık insaf ne olur! Allah'tan korkun.
 4. Thx for the Album
  rokan
 5. Güler...........

  ya arkadaşlar siz bi gerçeği görmüyosunuz dimi bu ne cahillik?? güler duman haklı lezbiyen değil eşcinsel değil...ama o transaksüellll...bi araştırın ne olduğunu göreceksiniz.o bi erkek gibi aşık olur kadına anladınızmı...yani doğuştan gelen böle bi durumu var..bende transeksüelim 7 yaşından beri şuan tamamen ameliyat olmaya hazırlanyorum ben sıradan bi insanım ama o sanatçı.bu yüzden asla bu gerçeği söleyemedi ve cinsiyet değiştiremedi...arkadaşlar kadın gibi erkek erkek gibi kadın olmaz bunu sakın unutmayın..

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. güler duman hayatı

  ,
 2. güler duman kiminle evli

  ,
 3. güler duman evlimi

  ,
 4. güler duman kimdir,
 5. güler duman erkek mi,
 6. güler duman eşcinsel mi,
 7. güler duman nereli,
 8. güler duman lezbiyen mi,
 9. güler duman evlendi,
 10. güler duman evli mi,
 11. güler duman lezbiyenmi,
 12. güler duman evlimi bekarmı,
 13. güler dumanın evlimi,
 14. güler duman kız kacırdı,
 15. güler dumanın cinsiyeti nedir