gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113

Güler Işık - Metris

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Su Metrisin önü,bir uzun ALan. Birtek seni Sevdim,gerisi YaLan. Senin Hasretindir, Hücreme doLan.
    Birtek seni Sevdim, gerisi YaLan.
    Senin Hasretindir, Hücreme doLan.
    Birtek seni Sevdim, gerisi YaLan,
    gerisi YaLan...

Hücremdeyim, hasretinLe Yanarim.
    Senin icin hergün, hergün AgLarim.
    Kanin hep icime akar kanarim.
    Beni anLamadin, ona yanarim.
    Kanin hep icime akar kanarim.
    Beni anLamadin, ona yanarim,
    ona yanarim...

Güler Işık - Metris konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güler yüzlülük

güler yüzlülük

Bu rüya alim ve salih kimseler için, Allah ve Resülünün taatine yönelmektir, isyankarlar için güler yüzlülük, gaflete, harama ve haram yiyenlere ve bid'at sahiplerine meyletmeye isaret eder. Rüyada bir insanin güler yüzlü ve sen görülmesi, o insanin ve özellikle ölünün Allah (C.C.) katinda iyi halliligine veya ölünün yüzüne karsi güler yüz gösterdigi kimsenin ölünün ruhu veya çoluk çocugu için...
  2. Güler Işık - Sevdan Büktü Belimi

Güler Işık - Sevdan Büktü Belimi

Yemin etmistin Bana, oLamazdin baskasiyLa. Gördüm seni koL koLa, yikiLdim yikiLdim yikiLdim kaLdim orda Yemin etmistin Bana, oLamazdin baskasiyLa. Gördüm seni koL koLa, yikiLdim yikiLdim yikiLdim kaLdim orda Sevdan Büktü beLimi, yoksa vururdum seni. Sevdan Büktü beLimi, yoksa vururdum seni. Sevdan Büktü beLimi, yoksa vururdum seni. Sevdan Büktü beLimi, yoksa vururdum seni. Sen eLLerin...
  3. Günün Resmi...

Günün Resmi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Günün kıyafeti

Günün kıyafeti

günün kıyafeti dökümlü kıyafetler salaş yelek modelleri salaş pantolon yelek yapımı Melişlerim burada günün en beğendiğiniz kıyafetini,kombinasyonunu vb. paylaşıyoruz:tik: ve hem tarz hemde birbirimizi tanıma bakımından yardımcı oluyoruzyupis ve istersek birdahaki güne,geceye,işe,eğlenceye,düğüne,kınaya,sünnete giyiyoruz.:orkide:Benden başlaması sizdende bekliyorum fıstıklarım. :tik:
  5. Işık

Işık

Günümüzde bitkiler çoğunlukla seralarda yetiştirilir. Bitkilerin doğal çevrelerinde ışığa ihtiyaçları olduğu için ev bitkilerine uygun miktarda ışık sağlanması gerekmektedir. Bitkilerin gerektiği biçimde gelişme ve büyümeleri için ışık çok önemli bir nedendir. Bitkiler pencere kenarına ya da yakınına konulduklarında sağlıklı geliştikleri gözlenmektedir. Açık renkli bir ev duvarı karşısında...

Sayfayı Paylaş