gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güler Işık - Sevdan Büktü Belimi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yemin etmistin Bana, oLamazdin baskasiyLa. Gördüm seni koL koLa, yikiLdim yikiLdim yikiLdim kaLdim orda Yemin etmistin Bana, oLamazdin baskasiyLa.
    Gördüm seni koL koLa, yikiLdim yikiLdim yikiLdim kaLdim orda

Sevdan Büktü beLimi, yoksa vururdum seni.

Sen eLLerin koynuna, ben kaLdirimLara.
    DuaLarim Tanriya, cikmayasin sabaha.

Birgün görmesem seni, deLi oLurdum deLi.
    Seni gidi kaLLes seni, Sirtimdan Sirtimdan Sirtimdan vurdun beni.
    Birgün görmesem seni, deLi oLurdum deLi.
    Seni gidi kaLLes seni, Sirtimdan Sirtimdan Sirtimdan vurdun beni.

Güler Işık - Sevdan Büktü Belimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Işık - Metris

Güler Işık - Metris

Su Metrisin önü,bir uzun ALan. Birtek seni Sevdim,gerisi YaLan. Senin Hasretindir, Hücreme doLan. Birtek seni Sevdim, gerisi YaLan. Senin Hasretindir, Hücreme doLan. Birtek seni Sevdim, gerisi YaLan, gerisi YaLan... Hücremdeyim, hasretinLe Yanarim. Senin icin hergün, hergün AgLarim. Kanin hep icime akar kanarim. Beni anLamadin, ona yanarim. Kanin hep icime akar kanarim. Beni anLamadin, ona...
  2. Günün Resmi...

Günün Resmi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Günün kıyafeti

Günün kıyafeti

günün kıyafeti dökümlü kıyafetler salaş yelek modelleri salaş pantolon yelek yapımı Melişlerim burada günün en beğendiğiniz kıyafetini,kombinasyonunu vb. paylaşıyoruz:tik: ve hem tarz hemde birbirimizi tanıma bakımından yardımcı oluyoruzyupis ve istersek birdahaki güne,geceye,işe,eğlenceye,düğüne,kınaya,sünnete giyiyoruz.:orkide:Benden başlaması sizdende bekliyorum fıstıklarım. :tik:
  4. Işık

Işık

Günümüzde bitkiler çoğunlukla seralarda yetiştirilir. Bitkilerin doğal çevrelerinde ışığa ihtiyaçları olduğu için ev bitkilerine uygun miktarda ışık sağlanması gerekmektedir. Bitkilerin gerektiği biçimde gelişme ve büyümeleri için ışık çok önemli bir nedendir. Bitkiler pencere kenarına ya da yakınına konulduklarında sağlıklı geliştikleri gözlenmektedir. Açık renkli bir ev duvarı karşısında...
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Kızlar Benim İçin Üzülme Dizisi ilginizi çekti mi bilmiyorum ama benim çok ilgimi çekti ve izlemek istiyorum hele de o dizide ki Büke çok ilgimi çekti mümkünse bana Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri sunar mısınız

Sayfayı Paylaş