gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güler Sabancı kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Güler Sabancı kimdir biyografi bilgilerini sizden rica ediyorum arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güler Sabancı kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakıp Sabancı

Sakıp Sabancı

Hacı Ömer Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Eski Başkanı Sakıp Sabancı, 7 Nisan 1933 tarihinde Kayseri'nin Akçakaya köyünde fakir bir çiftçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya geldi.Çok genç yaşlarda, Bossa Un Fabrikası'nda veznedarlıkla iş hayatına başladı. Sırasıyla, çiftlik müdürü ve Bossa Tekstil İşletmesi Müdürü oldu. Babasının 1966 yılında vefatından sonra kurulan Sabancı Holding'in...
  2. Güler Sabancı dünyanın en güçlü 10 iş kadını arasında

Güler Sabancı dünyanın en güçlü 10 iş kadını arasında

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'nın, her yıl Fortune Dergisi tarafından hazırlanan ''Dünyanın En Güçlü 50 İş Kadını'' listesinde 8. sırada yer aldığı bildirildi. Sabancı Holding'ten yapılan açıklamaya göre, bu yıl listede 3 sıra yükselerek 8. sıraya yerleşen Güler Sabancı, ilk 10 yer alan tek Türk kadını oldu. Açıklamaya göre, girişinde Güler Sabancı'nın...
  3. Güler Sabancı, Avrupa'nın zirvedeki iş kadınları listesinde

Güler Sabancı, Avrupa'nın zirvedeki iş kadınları listesinde

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Financial Times'ın ''Avrupa'nın Zirvedeki İş Kadınları'' (Europe's Top Women in Business) listesinde 8'inci sırada yer aldı. Sabancı Holding'ten yapılan yazılı açıklamada, 25 iş kadınının yer aldığı listede Güler Sabancı'nın, bu yıl bir sıra daha yükselerek 8'inci sırada yer aldığı ve listede yer alan tek Türk iş kadını olduğu...
  4. Güler Ökten kimdir

Güler Ökten kimdir

güler ökten kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Usta tiyatrocu ve usta oyuncu Güler Ökten, sayısız filmde, sayısız dizide ve sayısız tiyatro oyunlarında rol alan başarılı bir isim. Sevgili Melek'ler, usta oyuncu hakkında merak ettiğiniz herşey burada! Konservatuar mezunu olan oyuncu, 1960 yılında tiyatroya başladı. İlk filmini 1947'de...
  5. GÜLER SABANCI biyografisi

GÜLER SABANCI biyografisi

güler sabancı hakkında bilgiler güler sabancı hayatı Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda iş dünyasının ünlü isimlerinden Güler Sabancı'nın biyografi bilgilerini sizlerle ve bizden Güler Sabancı'nın hayatıyla ilgili bilgiler isteyen misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Güler Sabancı Doğum Tarihi : 1955 Doğum Yeri :Adana Yüksel ve İhsan Sabancı çiftinin ilk çocuğu olarak 1955'de Adana da...

Sayfayı Paylaş