gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

güleriz ağlanacak halimize

Konu, 'Çöplük' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güleriz ağlanacak halimize

heheheheheeeeeeeeeee...paylasım için saol

güleriz ağlanacak halimize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. halı

halı

Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine delalet eder.Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız. Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu...
  2. hala

hala

Baba ve amcaya yahut elde edilecek dünyalığa delalet eder.Rüyada hala görmek elde edecegi nimete isaret eder.
  3. hal

hal

Rüyada sebze halmi gören insan gördügü sebze ve meyvelerle ilgili yorumlara bakilabilir.
  4. Ölüler güler oldu halime

Ölüler güler oldu halime

Gidisine bosuna agliyorum aslinda. Kim kaybetti ki bu hayatta. Gercekten ben miydim sevmeyi beceremeyen, mutluluga layik olamayan ve gözyasiyla gececek gecelere makhum olmasi gereken kisi ben miydim yani? Beni hic sevmedigin gercegini söylerken hickirik seslerini ezip gecen dalgaci sesinle o an anladim: Ben seni , sen ise gercek sevgiyi kaybettin! Bizi ucurumun kenarina kadar getirip ve...
  5. İşte Türkiye'nin ağlanacak hali!

İşte Türkiye'nin ağlanacak hali!

Büyüklerimiz kriz bitiyor dedikçe rakamlar onları yalanlıyor. Şimdi de işsizlik oranları açıklandı ve gerçekler çok can acıtıcı; İşsizlik oranları ve bütçe açığı açıklandı. İşsizlik Ağustos ayında %13,4 oranında arttı. 2008'in aynı ayında işsizlik 10,4'tü... Bu da geçen yıldan bu yana 900 bin oranında artmış demek oluyor. Tarım dışı işsizlik ise yüzde 17'ye çıktı... Gençlerde işsizlik...

Sayfayı Paylaş