gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülhan - Dokun Bana

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ağıyor yağmur üstüme ıslandım yine bu gece deli divane gözlerime
    sen dokunmadın bir kere
    sensizlikten yağmurla
    dost oldum ben buralarda
    kayboldu çığlıklarım damlalarda

yine yoksun yanımda
    bedenim çığlıklarda
    son bir kez dokun bana

deliyim sokaklarda
    yardım et kabuslarda
    son bir kez dokun bana

Gülhan - Dokun Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülhan - Zır Deli

Gülhan - Zır Deli

Umutların bittiği, Talihin terk ettiği Bir yerdeyim Ama hiç korkmuyorum... Romanın son sayfası Eksik ya da yazılmadı Finalini bilmeden Okuyorum... Artık bende senin gibi Düşünmeden çok her şeyi Hayattan hep bir şeyleri Çalıyorum... Ben de acı ve gerçeği Çoktandır tam bir zırdeli Senin gibi yaşıyorum...
  2. Gülhan - Yansın Bu Dünya

Gülhan - Yansın Bu Dünya

Bana çok şey vaad etti Yalancı dünya Ömrümü tüketti Bu nasıl dünya Bana ne verdi ki Benden ne alsın Beni güldürmeyen Bu dünya yansın Bana ne verdi ki Benden ne alsın Beni güldürmeyen Bu dünya yansın
  3. Gülhan - Nereye Kadar

Gülhan - Nereye Kadar

akşama doğan güneş gibi birden ansızın çıktın ya karşıma ben deli esen kavak yeli sense bir yağmur tanesi başımda duyduğum her ayak sesi gördüğüm her ayak izi koparır beni senden ve hayattan ve aşktan nereye kadar nereye kadar sürecek bu yalnızlık bir anı benden bir acı senden derken yine yalnızım
  4. Gülhan - Geliyorum Yoldayım

Gülhan - Geliyorum Yoldayım

daldı şehir uykuya benim hiç uykum yok gam kederden anlamam ben de derman çok istanbulun akşamları ne şarkılar çalar kimisini oynatır kimini bozar geliyorum yoldayım ben bak yine koynundayım ben gece çoktan yolunu almış hovarda gönlüm affetmez geliyorum yoldayım ben bir adım uzaktaym ben gece çoktan yolunu almış hovarda gönlüm affetmez
  5. Gülhan - Belki

Gülhan - Belki

gözler hep aynı sözler hep aynı güzel ya da çirkin yüzler hep aynı bıraktım kendimi yağan yağmura yaşadım aşkımı bir film gibi sakladım anları bir resim gibi bıraktım kendimi yağan yağmura belki yarın sana dönerim bilmem sarılıp ağlarım kovsan da gitmem belki de yaşar giderim kimseyi sevmeden belki yarın çeker giderim bilmem ağlasan yalvarsan sana geri dönmem belki de yaşar giderim...

Sayfayı Paylaş