gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülhan - Yansın Bu Dünya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bana çok şey vaad etti Yalancı dünya Ömrümü tüketti
    Bu nasıl dünya

Bana ne verdi ki
    Benden ne alsın
    Beni güldürmeyen
    Bu dünya yansın

Bana ne verdi ki
    Benden ne alsın
    Beni güldürmeyen
    Bu dünya yansın

Gülhan - Yansın Bu Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülhan - Belki

Gülhan - Belki

gözler hep aynı sözler hep aynı güzel ya da çirkin yüzler hep aynı bıraktım kendimi yağan yağmura yaşadım aşkımı bir film gibi sakladım anları bir resim gibi bıraktım kendimi yağan yağmura belki yarın sana dönerim bilmem sarılıp ağlarım kovsan da gitmem belki de yaşar giderim kimseyi sevmeden belki yarın çeker giderim bilmem ağlasan yalvarsan sana geri dönmem belki de yaşar giderim...
  2. Bu Dünyada Kadın Olmak

Bu Dünyada Kadın Olmak

Bu dünyada kadın olmak Sevil ATASOY [email protected] Münih’te, Alte Pinakothek Müzesi’nin 2. katının tam orta yerindeki 7 numaralı salonda, ünlü Flaman ressam Peter Paul Rubens’in, 400 yıl kadar önce yaptığı tablolar sergilenir. Bunların arasında 2x2 metre boyutlarındaki, 2 kadın, 2 erkek, 2 melek, 2 de atın resmedildiği paha biçilmez eser, ilk bakışta at üzerindeki iki yakışıklı...
  3. Bu böcekler dünyayı yiyor!

Bu böcekler dünyayı yiyor!

Bu böcekler dünyayı yiyor! 10 Haziran 2008 Salı 11:36 Onlar bizle birlikte dünyayı tüketiyor! Bir araştırmaya göre böcekler bu yıl 200 milyon insanı aç bıraktı! BM Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) araştırmalarına göre, böceklerin yedikleri ve tahrip ettikleri miktarda gıdanın korunması durumunda 200 milyon insanın doyurulabileceği bildirildi. Konya Sanayi Odası'nda (KSO), zararlı organizmaların,...
  4. Dünyanın gözü bu adamda

Dünyanın gözü bu adamda

Elinde bir çatal çubuk! Arazide su arıyor, o bu yöntemiyle dünyayı inandırdı ama öğrenciyken hocasını asla! İnanılmaz ama o tarihin çok eski çağlarından beri Anadolu'da uygulanan ilginç bir medotla dünyanın gözdesi oldu. Elindeki çubukla su arayan Gültekin'in hüneri suyla sınırlı da değil! O, "çatal çubukla" maden ve petrol kaynaklarını da şıp diye buluyor. Jeoloji Yüksek Mühendisi...
  5. dünya bu kitabı bekliyor!!!!

dünya bu kitabı bekliyor!!!!

Dünya bu kitabı bekliyor:dil: DAN BROWN UN SON ROMANINI ABD EYLÜL DE, TÜRKİYE ARALIK TA OKUYACAK.... Beş yıldır hiçbir şey bu kadar beklenmemiş, hiçbir kitabın pazarlaması bu kadar yapılmamıştı. ABD’de 6.5 milyon kişi, daha yayınlanmayan kitabı şimdiden sipariş etti. Dan Brown’un son eseri Kayıp Sembol, ABD’de 15 Eylül’de raflara çıkacak ama kitabın şifreleri tartışılmaya başlandı bile. Türk...

Sayfayı Paylaş