gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

gulki sevgilim-oğuzhan koç

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

gulki sevgilim-oğuzhan koç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğuzhan koç

oğuzhan koç

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 680x510 px Ve Boyutu 42KB.
  2. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  3. gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

Giden günlerim oldu Seni anmadım yola bakmadım hala Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa Susmanda yeter di son vermem için hayatıma Tüm güllerim soldu Sana atmadım taraf olmadım asla Dize gelmeden düşlerim yanlızlığa Gülmende yeter di geri gelmem için hayata Beni alsalar ipe koysalar Dayanamaz yine kadere salsalar Gönlüm arıyor titriyorum bak Sıra gelmeden gidemem ki ben Tutmaz ellerim seni...
  4. Oğuzhan Koç/Ben senden gidemem

Oğuzhan Koç/Ben senden gidemem

ben senden gidemem oğuzhan koç senden gidemem oğuzhan koç akor akor şarkı sözü Seni severken kalbim ne kadar acıyordu Beni görmezden gelirken içim sızlıyordu Bu son sözüm sevgilim yureğim ağlıyordu Ya sev ye git güzelim kararım susuyordu Seni seven yüreğimi kimselere değişmem Zaman geçiyor sevgilim kimseye boyun eğmem Nefesim kesilmeden sana son bir kelime Seviyorsan gel artık ben...
  5. Oğuzhan Koç - Sebepsiz Aşk

Oğuzhan Koç - Sebepsiz Aşk

Geçiyor Günler Çabuk Geçiyor Yine Aklım Sende Çırpınsam da Çok Geç Artık Ayrılık Varmış Serde Kurumuş Gözlerimden Akıyor Yine Gözyaşlarım Sen Gibi Mavi Değil Ama Bende Bazen Ağlarım Birgün Açsam da Görsen Kalbim Senin Sevgilim Belki Birgün Sende Sevsen Dünyalar Benim Göreceksin Birgün Olsun Bulabilsem Gerçek Aşkı,Sevgiyi Buldum da Ne Oldu Sanki AYRILIK VAKTİ Aşk Ağına...

Sayfayı Paylaş