gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Güller İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller
    Mevlayı özler
    Hu diyen canlar
    Canda cananlar
    Aşkla yananlar
    Mevlayı özler.
    Pervane nare
    Deme ağyare
    Mest olan yare
    Mevlayı özler
    Zikreden zakir
    Şükreden şakir
    Aşkı bu fakir
    Mevlayı özler
    Emin ver bana
    Niyazım sana
    Yüreğim yana
    Mevlayı özler

Güller İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güldür Gül İlahisi

Güldür Gül İlahisi

güldür gül o nur cemali Bugün ben şâhımı gördüm çeşmi cemâli güldür gül Gül olanın aslı güldür peygamberin nesli gül Kusuru gül yaşı güldür toprağı gül taşı güldür Girdim şahın bahçesine cümlesi aşı güldür gül Asmasında gül dalları kovanında gül balları Ağacında gül hâlleri servi pınarı güldür gül Arkı akar çarkı döner gülden değirmeni döver Yine gülden gül üğütür bendi ırmağı güldür gül...
  2. Gül Tanem İlahisi

Gül Tanem İlahisi

bitanem ilahisi Yaradır yüreğim yara Medet ey nur Dilara Yine düştüm ahu zara Özledim seni gül tanem Sen Resul-i Kibriyasın Sen Server-i Enbiyasın Sen Muhammed Mustafa�sın Özledim seni gül tanem Gül tanem gül tanem Gül tanem bir tanem bir tanem Güle benziyorsun güle Gül aşkınla gelir dile Çile çeliyorum çile Özledim seni gül tanem Sen Resul-i Kibriyasın Sen Server-i Enbiyasın Sen Muhammed...
  3. Muhammed Ve Gül İlahisi

Muhammed Ve Gül İlahisi

muhammet ilahisi gül muhammed ilahisi gül muhammed sözleri benim peygamberim öyle güzel ki muhammet Benim Peygamberim öyle Güzelki Nuru Aydinlatir Bütün Alemi Onun Sevdasina öter Bülbüller Ona Aşik Olmuş Kirmizi Güller Kirmizi Güller Ona Aşik Olmuş O Sefil Güller Oooo Oooo Oooooo Ooo Ooo O Muhammed
  4. Güle Koşar İlahisi

Güle Koşar İlahisi

benim seydam güle koşar benim seydam güle koşar dinle Benim seydam güle koşar güllerin içinde yaşar hak aşkıyla dolup taşar gönül seydamı arzular ben de seydama gideyim gidipte tövbe edeyim erdem yanar durur sine gelin gönül ne haldeyim Sofiler yolunu gözler hasretini kalbe gizler canlar cananını özler gönül seydamı arzular bende seydama gideyim gidipte tövbe edeyim erdem yanar durur...
  5. gül tanem ilahisi

gül tanem ilahisi

bitanem ilahisi birtanem ilahi gültanem ilahisi birtanem bir tanem Yaradır yüreğim yara Medet ey nur Dilara Yine düştüm ahu zara Özledim seni gül tanem Sen Resul-i Kibriyasın Sen Server-i Enbiyasın Sen Muhammed Mustafa’sın Özledim seni gül tanem Gül tanem gül tanem Gül tanem bir tanem bir tanem Güle benziyorsun güle Gül aşkınla gelir dile Çile çeliyorum çile Özledim seni gül tanem Sen...

Sayfayı Paylaş