gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Güller Sümbüller

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller
    Mevlayı özler

Hu diyen canlar
    Canda cananlar
    Aşkla yananlar
    Mevlayı özler.

Pervane nare
    Deme ağyare
    Mest olan yare
    Mevlayı özler

Zikreden zakir
    Şükreden şakir
    Aşkı bu fakir
    Mevlayı özler

Emin ver bana
    Niyazım sana
    Yüreğim yana
    Mevlayı özler Güller sümbüller
    Yanık gönüller
    Divane diller
    Mevlayı özler

Hu diyen canlar
    Canda cananlar
    Aşkla yananlar
    Mevlayı özler.

Pervane nare
    Deme ağyare
    Mest olan yare
    Mevlayı özler

Zikreden zakir
    Şükreden şakir
    Aşkı bu fakir
    Mevlayı özler

Emin ver bana
    Niyazım sana
    Yüreğim yana
    Mevlayı özler

Güller Sümbüller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sümbül

Sümbül

Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir. Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir. Temiz aşk, güzel duygular, ahenk, mutluluktur.Rüyada sümbül çiçegi görmek, zenginliginin artmasi ve itibarinin çogalmasi ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sümbül görmek, bolluk, refah, mal veya zenginlige isarettir.
  2. Sümbül Kökü

Sümbül Kökü

Rüyada sümbül kökü görmek nimet, helal mal, övgü ile tabir olunur, Taze sümbül kökü yedigini görenin eline helal mal geçer ve onu kullanir. Bir rivayete göre, o yerde adi hayir ile anilir ve bir çocugu dünyaya gelir.
  3. Sümbül çiçeği ve bakımı

Sümbül çiçeği ve bakımı

sümbül bakımı sümbül çiçeği bakımı çiçeğinin çiçeği çiçeğinin özellikleri Sümbül çiçeğinin ismi Farsça da sümbül olarak da bilinir. Genellikle süs için yetiştirilen çok gösterişli soğanlı bir bitkidir. İlmi adı hyacinthus tur. Zambakgiller familyasındandır. Sümbül, soğanlı ve otsu bir bitkidir. Sümbül beğenilen bir süs bitkisidir, görünüşü çok güzel, renkleri değişik ve parlak, kokusu...
  4. Sümbül çiçeği

Sümbül çiçeği

sümbül çiçeği sümbül cicegi sumbul cicegi nasıl bakılır sümbül bakımı,sümbül çiçeğinin bakımı,sümbül çiçeği bakımı,sümbül çiçeği hakkında bilgi,sümbül çiçeği nasıl bakılır Soğanlı bitkilerden olan sümbül çiçeği hakkında bilgi ve bakım önerilerini bulabilir siniz bu yazımızda Melek'ler. Sümbül çiçeğinin ismi Farsça da sümbül olarak da bilinir. Genellikle süs için yetiştirilen çok...
  5. sümbül

sümbül

pembe ve mavi sümbül aldım bakımı yetiştirmesi hakkında bilgisi olan varsa bilgi verirlerse bana sevinirim

Sayfayı Paylaş